„Przepis dnia” – rusza kolejny sezon kulinarnych spotkań

  • Przepis dnia ponownie w telewizji

Od poniedziałku, 1 września na ekrany telewizorów powraca kolejny sezon programu kulinarnego „Przepis dnia", którego gospodarzem będzie Prymat i nowy kucharz - Marcin Budynek.

Program kulinarny „Przepis dnia" to codzienna porcja ciekawych pomysłów na rozmaite potrawy z wykorzystaniem produktów marki Prymat, Kucharek i Smak. Program opiera się na krótkiej, 4 minutowej formule zachęcającej do samodzielnego gotowania. W trzeciej już edycji programu inspirować nas będą znane i cenione regionalne składniki. Na przykład tematem pierwszego odcinka będzie kuchnia kaszubska i dorsz, którego można przyrządzić w prosty sposób we własnym domu. W kolejnych odcinkach nie zabraknie pomysłów na smakowite potrawy mięsne, rybne i warzywne.

Prowadzący program, Marcin Budynek to nie tylko kucharz z szerokim doświadczeniem, ale także autor wielu artykułów i felietonów kulinarnych. Od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską i programem "Kawa czy Herbata". Swoją pasję do gotowania odziedziczył po ojcu - wieloletnim szefie kuchni.

Zapraszamy do oglądania „Przepisu dnia" tuż przed głównym wydaniem „Wiadomości" w TVP1.

Emisja programu: poniedziałek-piątek ok. 19:20, powtórka: poniedziałek-piątek ok. 12:40.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies