Grillowa majówka Radia Zet – z marką Prymat i Smak

  • IMG_0110
  • IMG_9964
  • Baner 800 x 400

Grillowanie to nasza ulubiona wiosenna tradycja. PRYMAT już po raz drugi dołącza do wspólnego grillowania z Radiem ZET na Mazurach! Podczas eventów promowana jest także marka SMAK.

Spotkania w plenerze

Trasa majówkowa odwiedzi popularnie miejsca na Mazurach:  Szczytno, Olsztyn, Giżycko i Mikołajki (dwa dni). Każdego dnia na odwiedzających czekać będzie rodzinna strefa grilla, degustacje, konkursy kulinarne i zabawy dla gości w każdym wieku. Wśród planowanych atrakcji spotkania z ekspertami kulinarnymi.

Niezbędnik Grillowy - Specjalny program na antenie Radia ZET

Przez całą Majówkę na antenie Radia ZET pojawiać się będzie codzienny program kulinarny. To krótki magazyn z ciekawostkami i poradami grillowymi dotyczącymi m.in. technik rozpalania, doboru mięs, marynat i przypraw, trikami i patentami mistrzów gatunku - z użyciem produktów marki Prymat.

Konkurs antenowy

Wydarzeniom będzie towarzyszyć tygodniowy konkurs na antenie Radia ZET. Udział w konkursie polegać będzie na nadesłaniu poprzez formularz online prostego zadania związanego z kulinariami. Prymat sponsoruje jedną z nagród, jaką jest kosz piknikowy z produktami Prymat.

Kampania promocyjna

Na antenie Radia ZET już od 10 kwietnia usłyszeć można jingle zapowiadające Grillową Majówkę Radia ZET, gdzie pojawia się informacja, iż sponsorem wydarzenia jest marka Prymat. Kampania promocyjna będzie mieć miejsce w grupie stacji Eurozet, tj. na antenie Radia ZET, Chili Zet, Meloradio (lokalnie na Mazurach). W sumie jingle promocyjne emitowane będą ponad 300 razy!

„Daria nóż i już” - sponsoring autorskiego programu Darii Ładochy

Jingle sponsorskie pojawiać się będą w czasie emisji programu „Daria nóż i już” na antenie Chilli ZET, który prowadzi Daria Ładocha (emisja: niedziela 12:00-14:00). Audycja to rozmowy, które poruszają kwestie związane z tematami kulinarnymi, inspiracje i nowinki ze światowych trendów żywieniowych.

Prymat na evencie pojawi się ze swoim namiotem. Na odwiedzających czekać będzie strefa chillout z leżakami, koło fortuny, gdzie każdy wygrywa i strefa dla dzieci, a tam - balony i kolorowanki. Nie zabraknie konkursów, które prowadzić będą dziennikarze, których na co dzień usłyszeć można na antenie m.in. Kamil Nosel. W tym czasie w Radio ZET odbywać się będą relacje na żywo z tego wydarzenia.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies