Festiwal „Polska od kuchni” – ponownie z Kucharkiem

  • Projekt bez nazwy

Festiwal "Polska od kuchni" po raz kolejny wraca w formie 17 spotkań w plenerze. Głównym sponsorem tej akcji jest marka Kucharek, która doskonale wpisuje się w jego charakter.

Koła Gospodyń Wiejskich i "Niedzielny obiad"

Festiwal "Polska od kuchni" przybliża mieszkańcom polskich miast Polskę regionalną. Tegorocznym motywem przewodnim Festiwalu jest "Niedzielny obiad", który nadal jest jedną z najważniejszych domowych tradycji. Natomiast gościem każdego spotkania są Koła Gospodyń Wiejskich. Dziś to prężnie działające stowarzyszenia lokalnych społeczności, które mają wiele do zaprezentowania.

Atrakcje i niespodzianki

Na każdym evencie na odwiedzających będą czekać regionalne dania i rękodzieła przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, niespodzianki od sponsorów, konkursy kulinarne i artystyczne oraz wybory Miss Wdzięku i Miss Wdzięku 45+. Każde wydarzenie zakończy się koncertem.

Marka Kucharek przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji! W naszej strefie będzie można zakręcić kołem fortuny i wygrać produkty od Kucharka. Na gości czeka też strefa relaksu, a dla dzieci przygotowaliśmy kolorowanki i balony.

W plenerze, jak i w mediach

Festiwal ma duże wsparcie medialne, każdy event relacjonowany jest na bieżąco. Pojawiają się reportaże promujące wydarzenie na Youtube, programy relacjonujące konkursy Miss Wdzięku w TVP2 ora felietony w programie "Pytanie na śniadanie". Wybranym relacjom będą towarzyszyć billboardy sponsorskie marki Kucharek. Wszystkie informacje o festiwalu będą także na bieżąco publikowane w social mediach.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies