Kariera

Praca w Grupie Prymat

 

 

Grupa Prymat to silny i stabilny pracodawca. Jesteśmy jednym z czołowych producentów przypraw oraz przetworów owocowo-warzywnych w Europie. Stanowimy dynamicznie rozwijającą się grupę firm spełniających najwyższe standardy zarządzania. Zarządzamy takimi polskimi markami, jak Prymat, Kucharek Smak, Nadir, Prymat GastroLine i To Naturalne.

Oferujemy ciekawą, różnorodną pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz szereg atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bądź częścią naszej firmy, wpływaj na jej rozwój i osiągaj satysfakcję z wyników pracy. Już dzisiaj złóż swoje CV.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1

Ludzie to nasz kapitał

Pracując z nami, masz możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych. Startując z pozycji niewielkiej firmy, przez 30 lat przekształciliśmy się w duże i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zdobywając pozycję lidera w kategorii przypraw. To wszystko dzięki zarządzaniu przez zaangażowanych i kompetentnych pracowników.

2

Staże i szkolenia

Dostrzegamy Twoje umiejętności i dbamy o rozwój pracowników zdolnych i wykazujących inicjatywę. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników. Pokrywamy koszty nauki najlepszych pracowników (w całości lub w części).

3

Bezpieczne warunki pracy

Szanujemy zobowiązania podjęte wobec naszych Pracowników, respektujemy przepisy prawa pracy, terminowe wypłaty wynagrodzeń, standardy BHP. Na naszych pracowników czekają interesujące rozwiązania socjalne.

4

Praca z najlepszymi

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi. Nad wszelkimi procesami czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel, który nie tylko uczy, ale także dostrzega w pracownikach to, co najlepsze. Rozwijamy w pracownikach ich potencjał, dając przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne oraz potrzebne narzędzia pracy.

5

Ciekawa i pełna wyzwań praca

Praca w dziedzinie produkcji i sprzedaży przypraw jest dynamiczna, fascynująca i pełna perspektyw. Oferujemy pracę na różnorodnych stanowiskach, w wielu działach w obrębie firm Grupy Prymat. Dostrzegamy potencjał tkwiący w ludziach i cenimy zaangażowanie w pracę. Dołącz do nas i pracuj w zgranym i przyjaznym zespole.

6

Atmosfera w pracy

Pracujemy w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze. Kompetentny i wykwalifikowany zespół służy pomocą od pierwszych dni pracy. Promujemy partnerskie kontakty między pracownikami na każdym szczeblu.

Nasze działy

Dział Administracji i Prawny

Zapewnia sprawne funkcjonowanie biur, odpowiada za prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwe funkcjonowanie i rozwój wszystkich pracowników naszej firmy. Dział Prawny ma za zadanie profesjonalną pomoc w zakresie opracowywania projektów umów, udzielania porad prawnych oraz reprezentowania w urzędach i sądach.

Dział Zakupów

Zakupy planują i tworzą w ścisłej współpracy z innymi działami harmonogramy dostaw materiałów produkcyjnych oraz negocjują ich warunki. Realizują także zakupy i obsługę celną surowców, a także materiałów opakowaniowych, promocyjnych i pomocniczych.

Dział IT

Pion odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiedniej infrastruktury teleinformatycznej w firmie. W obszarze zainteresowań pionu znajdują się takie zagadnienia, jak: opieka i rozwój systemów informatycznych (m.in. zintegrowany system informatyczny, system pracy grupowej, hurtownie danych), nadzór nad sprzętem informatycznym, telefonia stacjonarna i komórkowa.

Dział Badań, jakości i rozwoju

Składa się z Działu Zapewnienia Jakości, Badań i Rozwoju oraz Laboratorium Badawczego. Celem pracy całego zespołu jest przygotowanie produktów zgodnych z potrzebami konsumentów, konkurencyjnych pod kątem receptury i jakości oraz zgodnych z obowiązującymi normami.

Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi, koordynuje i nadzoruje wszystkie sprawy związane z inwestycjami, utrzymaniem oraz optymalnym wykorzystaniem maszyn, urządzeń, budynków oraz innych elementów infrastruktury technicznej.

Dział Finansowy

Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, zarządza płynnością spółki i zgodne z przepisami prawa podatkowego ustalanie zobowiązań, których beneficjentem jest Skarb Państwa. W jego zakresie jest także controlling operacyjny i strategiczny oraz sporządzanie analiz dla potrzeb zarządu i innych jednostek organizacyjnych spółki.

Dział Produkcji

Zadaniem Działu Produkcji jest zaplanowanie, koordynacja i wykonanie procesu produkcji naszych przypraw. Na każdym etapie procesu produkcji zespół specjalistów czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.

Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży to 11 regionów obsługujących różne kanały rynku, działu eksportu i działu gastronomii i B2B. Odpowiada za sprzedaż produktów w sklepach detalicznych, hurtowniach, sieciach lokalnych i międzynarodowych, punktach gastronomicznych, na rynkach zagranicznych, a także za zdobywanie klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji z nimi.

Dział Marketingu

Zapewnia dostosowanie produktów do oczekiwań rynku, dbając o dobry wizerunek przedsiębiorstwa. Jego praca polega na budowaniu wizerunku marek, uczestniczeniu w planowaniu akcji promocyjnych, opracowywaniu strategii wprowadzania produktów na rynek oraz aktywnej współpracy z innymi działami firmy.

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Region Miejsce pracy
Operator maszyn i urządzeń śląskie Jastrzębie-Zdrój
Pracownik produkcji śląskie Jastrzębie-Zdrój

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (LINK), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

“Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat.”

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.