Kariera

Aktualne oferty pracy

Nasi pracownicy

Poznaj nas

Wiola i Kamil


KIM JESTEŚMY?

Prymat jest wiodącym producentem przypraw oraz przetworów owocowo-warzywnych w Europie. W ofercie Grupy Prymat jest ponad 2500 produktów wśród których znajdują się przyprawy suche, musztardy oraz przetwory warzywne. W naszych spółkach pracuje blisko 1200 pracowników. Prymat istnieje na polskim rynku blisko 40 lat. W tym czasie rozwinął się w duże i prężnie działające przedsiębiorstwo, zdobywając pozycję lidera w kategorii przypraw.

NASZE MARKI

Prymat zarządza znanymi i popularnymi polskimi markami: Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Nadir oraz Prymat GastroLine. W portfelu Grupy Prymat obecne są także zagraniczne marki – Avokádo, Nadir, It’s Natural, Izmester, Lacikonyha, Izmester BIO oraz Izmester GastroLine.

Logotypy Prymat sp. z-o.o.

Czy wiesz, że…

 • Obecnie więcej niż 1/3 wszystkich przypraw sypkich kupowanych przez polskich konsumentów produkowana jest przez Prymat.
 • Prymat jest sponsorem topowych programów kulinarnych takich jak „Kuchenne rewolucje” i „Doradca Smaku”.
 • Prymat jest właścicielem jednego z najpopularniejszych portali o charakterze kulinarno- społecznościowych Doradca Smaku.pl.

 

NASZE ODDZIAŁY W POLSCE

Jastrzębie Zdrój: Główny zakład produkcyjny i centrala

Główny zakład produkcyjny, w którym powstają przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, susze, kostki rosołowe, sosy, zupy w proszku, dodatki spożywcze. Tu znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Kluczowe piony: finansowy, administracyjny, produkcji, badań, jakości rozwoju, logistyki, techniczny, zakupów, IT.

Kraków: Biuro Sprzedaży i Marketingu

W Krakowie znajduje się biuro działu sprzedaży i działu marketingu

Tychy: Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny, w którym powstają mieszanki przyprawowe oraz przyprawy funkcjonalne dla przemysłu spożywczego.

Żory: Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny, w którym powstają musztardy oraz przetwory owocowo-warzywne.

Cała Polska – na terenie całego kraju pracuje blisko 150 przedstawiciel handlowych ds. detalu i gastronomi.

RAZEM TWORZYMY WYJĄTKOWY SMAK

Grupa Prymat to silny i stabilny pracodawca. Stanowimy dynamicznie rozwijającą się grupę spółek spełniających najwyższe standardy zarządzania. Oferujemy ciekawą, różnorodną pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz szereg atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bądź częścią Grupy Prymat, wpływaj na jej rozwój i osiągaj satysfakcję z wyników pracy.

Już dzisiaj złóż swoje CV.

Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1

Gwarancja stabilnego zatrudnienia

Prymat jest silnym i stabilnym pracodawcą na rynku polskim.

2

Prestiż pracy

Ze znamy i cenionymi markami na rynku polskim takimi jak: Prymat, Kucharek, Smak i To Naturalne.

3

Bezpieczne warunki pracy

Szanujemy zobowiązania podjęte wobec naszych Pracowników, respektujemy przepisy prawa pracy, terminowe wypłaty wynagrodzeń, standardy BHP.

4

Praca z najlepszymi

Nad wszelkimi procesami czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel, który nie tylko uczy, ale także dostrzega w pracownikach to, co najlepsze.

5

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zgodne z doświadczeniem i kompetencjami Kandydatów.

6

Atmosfera w pracy

Pracujemy w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze. Kompetentny i wykwalifikowany zespół służy pomocą od pierwszych dni pracy.

Benefity

OPIEKA MEDYCZNA

Każdy Pracownik może zostać objęty opieką medyczną "Zdrowie Plus" Medicover (przy wkładzie własnym rzędu 1 zł miesięcznie).

KARTA SPORTOWA

Karta sportowa w opcji "2 wejścia w tygodniu" jest opłacana przez Pracodawcę w 100%.

PLATFORMA KAFETERYJNA

Na platformie kafeteryjnej dostępne są vouchery i rabaty, np. bilety do kina.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Pracownicy biurowi mogą rozpocząć pracę między 8 a 9 rano, co jest ogromnym komfortem dla wielu osób i pozwala zachować balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

SYSTEM PREMIOWY

Zapewniamy system premiowy odpowiedni do stanowiska, zaangażowania oraz kompetencji.

BEZPIECZNA I NOWOCZESNA FLOTA SAMOCHODOWA

Pracownikom, którzy w ramach obowiązków mają udostępniony samochód służbowy, zapewniamy nowoczesną i przede wszystkim bezpieczną flotę samochodową.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Każdy pracownik ma możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

PARKING

Nasze lokalizacje pozwalają zapewnić miejsce parkingowe dla pracowników, co jest dużym ułatwieniem.

PREZENTY OKAZJONALNE

Paczki produktowe dla pracowników, a także prezenty dla dzieci – mikołajkowe, na Dzień Dziecka, a także paczka z okazji narodzin dziecka to nasze okazjonalne dodatki dla pracowników.

Jak wygląda rekrutacja?

Przesłanie zgłoszenia

Wyślij aplikację lub CV (zależnie od stanowiska), a my je rozpatrzymy. Nie zapomnij dodać odpowiedniej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Analiza aplikacji

Zapoznamy się z treścią każdego zgłoszenia. Przeanalizujemy i zweryfikujemy, czy Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia oczekiwania, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pierwszy kontakt to telefon z zaproszeniem na spotkanie w dogodnym terminie.

Rozmowa rekrutacyjna

Na spotkaniu porozmawiamy o umiejętnościach i doświadczeniach, dopytamy o oczekiwania wobec nas i odpowiemy na wszystkie pytania. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzi przełożony.

Informacja zwrotna

Jeśli rezultat spotkania będzie pozytywny, a obie strony zainteresowane – można uzgodnić warunki zatrudnienia

Zatrudnienie

Teraz można rozpocząć współpracę – mamy finał. Gratulacje, Witaj w zespole!

Nasze działy

Dział Administracji i Prawny

Zapewnia sprawne funkcjonowanie biur, odpowiada za prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwe funkcjonowanie i rozwój wszystkich pracowników naszej Spółki. Dział Prawny ma za zadanie profesjonalną pomoc w zakresie opracowywania projektów umów, udzielania porad prawnych oraz reprezentowania w urzędach i sądach.

Dział Zakupów

Zakupy planują i tworzą w ścisłej współpracy z innymi działami harmonogramy dostaw materiałów produkcyjnych oraz negocjują ich warunki. Realizują także zakupy i obsługę celną surowców, a także materiałów opakowaniowych, promocyjnych i pomocniczych.

Dział IT

Pion odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiedniej infrastruktury teleinformatycznej. W obszarze zainteresowań pionu znajdują się takie zagadnienia, jak: opieka i rozwój systemów informatycznych (m.in. zintegrowany system informatyczny, system pracy grupowej, hurtownie danych), nadzór nad sprzętem informatycznym, telefonia stacjonarna i komórkowa.

Dział Badań, jakości i rozwoju

Składa się z Działu Zapewnienia Jakości, Badań i Rozwoju oraz Laboratorium Badawczego. Celem pracy całego zespołu jest przygotowanie produktów zgodnych z potrzebami konsumentów, konkurencyjnych pod kątem receptury i jakości oraz zgodnych z obowiązującymi normami.

Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi, koordynuje i nadzoruje wszystkie sprawy związane z inwestycjami, utrzymaniem oraz optymalnym wykorzystaniem maszyn, urządzeń, budynków oraz innych elementów infrastruktury technicznej.

Dział Finansowy

Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, zarządza płynnością spółki i zgodne z przepisami prawa podatkowego ustalanie zobowiązań, których beneficjentem jest Skarb Państwa. W jego zakresie jest także controlling operacyjny i strategiczny oraz sporządzanie analiz dla potrzeb zarządu i innych jednostek organizacyjnych spółki.

Dział Produkcji

Zadaniem Działu Produkcji jest zaplanowanie, koordynacja i wykonanie procesu produkcji naszych przypraw. Na każdym etapie procesu produkcji zespół specjalistów czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.

Dział Logistyki

Składa się z działów transportu, magazynów, obsługi klienta, planowania i analiz oraz prowadzenia projektów międzynarodowych. Działy te odpowiadają za poprawny przepływ towarów na rynku i utrzymywanie go na najwyższym poziomie, a także czuwają nad poprawnością procesów, ich optymalizacją oraz dbają o poprawność sprzedaży towaru z uwzględnieniem wymagań poszczególnych klientów.

Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży to 11 regionów obsługujących różne kanały rynku, działu eksportu i działu gastronomii i B2B. Odpowiada za sprzedaż produktów w sklepach detalicznych, hurtowniach, sieciach lokalnych i międzynarodowych, punktach gastronomicznych, na rynkach zagranicznych, a także za zdobywanie klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji z nimi.

Dział Marketingu

Zapewnia dostosowanie produktów do oczekiwań rynku, dbając o dobry wizerunek przedsiębiorstwa. Jego praca polega na budowaniu wizerunku marek, uczestniczeniu w planowaniu akcji promocyjnych, opracowywaniu strategii wprowadzania produktów na rynek oraz aktywnej współpracy z innymi działami.

Co mówią o organizacji?

 • Fajni, pomocni i uśmiechnięci ludzie – Asia, Dział Administracji
 • Dużo specjalistów – zawsze się możesz czegoś nauczyć – Patryk, Dział IT
 • Nie jest nudno! – Zuza, Dział Marketingu
 • Pracuję dla znanej marki, która oferuje dobre produkty – Paweł, Dział Eksportu
 • Mam wpływ na rozwój przedsiębiorstwa w swojej działce – czyli góra liczy się ze zdaniem dołu – Grzesiek, Dział Produkcji.
 • Paczki dla dzieci z okazji narodzin, Dnia Dziecka, Mikołaja – to po prostu bardzo miłe. Jola- Dział Produkcji
 • Stabilność zatrudnienia i wypłata zawsze na czas – Michał, Przedstawiciel Handlowy
 • Ruchome i rozsądne godziny przyjścia/wyjścia* jak się ma małe dzieci, przedszkola etc. bardzo fajna sprawa. – Wiola, Dział Badań i Rozwoju

Zobacz jak pracujemyPrzetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies