Kariera

Praca w Grupie Prymat

 

 

Grupa Prymat to silny i stabilny pracodawca. Jesteśmy jednym z czołowych producentów przypraw oraz przetworów owocowo-warzywnych w Europie. Stanowimy dynamicznie rozwijającą się grupę firm spełniających najwyższe standardy zarządzania. Zarządzamy takimi polskimi markami, jak Prymat, Kucharek Smak, Nadir, Prymat GastroLine i To Naturalne.

Oferujemy ciekawą, różnorodną pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz szereg atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bądź częścią naszej firmy, wpływaj na jej rozwój i osiągaj satysfakcję z wyników pracy. Już dzisiaj złóż swoje CV.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1

Ludzie to nasz kapitał

Pracując z nami, masz możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych. Startując z pozycji niewielkiej firmy, przez 30 lat przekształciliśmy się w duże i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zdobywając pozycję lidera w kategorii przypraw. To wszystko dzięki zarządzaniu przez zaangażowanych i kompetentnych pracowników.

2

Staże i szkolenia

Dostrzegamy Twoje umiejętności i dbamy o rozwój pracowników zdolnych i wykazujących inicjatywę. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników. Pokrywamy koszty nauki najlepszych pracowników (w całości lub w części).

3

Bezpieczne warunki pracy

Szanujemy zobowiązania podjęte wobec naszych Pracowników, respektujemy przepisy prawa pracy, terminowe wypłaty wynagrodzeń, standardy BHP. Na naszych pracowników czekają interesujące rozwiązania socjalne.

4

Praca z najlepszymi

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi. Nad wszelkimi procesami czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel, który nie tylko uczy, ale także dostrzega w pracownikach to, co najlepsze. Rozwijamy w pracownikach ich potencjał, dając przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne oraz potrzebne narzędzia pracy.

5

Ciekawa i pełna wyzwań praca

Praca w dziedzinie produkcji i sprzedaży przypraw jest dynamiczna, fascynująca i pełna perspektyw. Oferujemy pracę na różnorodnych stanowiskach, w wielu działach w obrębie firm Grupy Prymat. Dostrzegamy potencjał tkwiący w ludziach i cenimy zaangażowanie w pracę. Dołącz do nas i pracuj w zgranym i przyjaznym zespole.

6

Atmosfera w pracy

Pracujemy w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze. Kompetentny i wykwalifikowany zespół służy pomocą od pierwszych dni pracy. Promujemy partnerskie kontakty między pracownikami na każdym szczeblu.

Nasze działy

Dział Administracji i Prawny

Zapewnia sprawne funkcjonowanie biur, odpowiada za prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwe funkcjonowanie i rozwój wszystkich pracowników naszej firmy. Dział Prawny ma za zadanie profesjonalną pomoc w zakresie opracowywania projektów umów, udzielania porad prawnych oraz reprezentowania w urzędach i sądach.

Dział Zakupów

Zakupy planują i tworzą w ścisłej współpracy z innymi działami harmonogramy dostaw materiałów produkcyjnych oraz negocjują ich warunki. Realizują także zakupy i obsługę celną surowców, a także materiałów opakowaniowych, promocyjnych i pomocniczych.

Dział IT

Pion odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiedniej infrastruktury teleinformatycznej w firmie. W obszarze zainteresowań pionu znajdują się takie zagadnienia, jak: opieka i rozwój systemów informatycznych (m.in. zintegrowany system informatyczny, system pracy grupowej, hurtownie danych), nadzór nad sprzętem informatycznym, telefonia stacjonarna i komórkowa.

Dział Badań, jakości i rozwoju

Składa się z Działu Zapewnienia Jakości, Badań i Rozwoju oraz Laboratorium Badawczego. Celem pracy całego zespołu jest przygotowanie produktów zgodnych z potrzebami konsumentów, konkurencyjnych pod kątem receptury i jakości oraz zgodnych z obowiązującymi normami.

Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi, koordynuje i nadzoruje wszystkie sprawy związane z inwestycjami, utrzymaniem oraz optymalnym wykorzystaniem maszyn, urządzeń, budynków oraz innych elementów infrastruktury technicznej.

Dział Finansowy

Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, zarządza płynnością spółki i zgodne z przepisami prawa podatkowego ustalanie zobowiązań, których beneficjentem jest Skarb Państwa. W jego zakresie jest także controlling operacyjny i strategiczny oraz sporządzanie analiz dla potrzeb zarządu i innych jednostek organizacyjnych spółki.

Dział Produkcji

Zadaniem Działu Produkcji jest zaplanowanie, koordynacja i wykonanie procesu produkcji naszych przypraw. Na każdym etapie procesu produkcji zespół specjalistów czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.

Dział Logistyki

Składa się z działów transportu, magazynów, obsługi klienta, planowania i analiz oraz prowadzenia projektów międzynarodowych. Działy te odpowiadają za poprawny przepływ towarów na rynku i utrzymywanie go na najwyższym poziomie, a także czuwają nad poprawnością procesów, ich optymalizacją oraz dbają o poprawność sprzedaży towaru z uwzględnieniem wymagań poszczególnych klientów.

Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży to 11 regionów obsługujących różne kanały rynku, działu eksportu i działu gastronomii i B2B. Odpowiada za sprzedaż produktów w sklepach detalicznych, hurtowniach, sieciach lokalnych i międzynarodowych, punktach gastronomicznych, na rynkach zagranicznych, a także za zdobywanie klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji z nimi.

Dział Marketingu

Zapewnia dostosowanie produktów do oczekiwań rynku, dbając o dobry wizerunek przedsiębiorstwa. Jego praca polega na budowaniu wizerunku marek, uczestniczeniu w planowaniu akcji promocyjnych, opracowywaniu strategii wprowadzania produktów na rynek oraz aktywnej współpracy z innymi działami firmy.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.