• Lider
  rynku przypraw w Polsce
 • Jeden z największych
  producentów przyprawy w Europie
 • Wysoka jakość
  potwierdzona zaufaniem konsumentów
 • Certyfikowane
  procesy technologiczne
 • Profesjonalny
  park maszynowy
 • Pasja smaku
  moc aromatu
Smak
Nadir
Prymat
Doradca smaku
Kucharek
Prymat GastroLine
Avokado
Kulinaria
To Naturalne
Ízmester Gastroline

Co nowego w Grupie Prymat?


Marka Smak nowym sponsorem GKS-u Jastrzębie!

Marka Smak do swoich aktywności dodała także sponsoring sportowy i objęła wsparciem GKS Jastrzębie. Logo marki Smak znajdzie się m.in. na koszulkach meczowych pierwszej drużyny, na bandach, ściankach i ekranie TV.

Przeczytaj więcej

Kucharek najpopularniejszą przyprawą uniwersalną w Polsce!

Kucharek jest najbardziej rozpoznawalną i najchętniej kupowaną przyprawą uniwersalną w Polsce. Potwierdzają to dane sprzedażowe i statystki zgodnie, z którymi średnio co drugi mieszkaniec Polski mógł mieć choć raz w roku kontakt z Przyprawą do potraw Kucharek podczas robienia zakupów spożywczych**.

Przeczytaj więcej

Marka Prymat z Michelem Moranem – smak, którego szukasz

Marka Prymat rozpoczęła właśnie emisję nowych billboardów sponsorskich w telewizji. Na początek powstały trzy wersje, w których Michel Moran gotuje, używając najczęściej kupowanych przypraw marki Prymat, czyli pieprzu czarnego mielonego, papryki słodkiej oraz majeranku.

Przeczytaj więcej

„Doradca Smaku” z Michelem Moranem w TVN

„Doradca Smaku” to nasz flagowy pogram, dzięki któremu jesteśmy obecni od lat w najlepszym czasie antenowym, tuż przed popularnym serialem „Na Wspólnej”. Lekka formuła, ciekawi prowadzący i pyszne dania to sprawdzony przepis na udany program i stałe wsparcie marketingowe naszych produktów marki Prymat, a także Smak.

Przeczytaj więcej

Festiwal „Polska od kuchni” – ponownie z Kucharkiem

Festiwal "Polska od kuchni" po raz kolejny wraca w formie 17 spotkań w plenerze. Głównym sponsorem tej akcji jest marka Kucharek, która doskonale wpisuje się w jego charakter.

Przeczytaj więcej

Grillowa majówka Radia Zet – z marką Prymat i Smak

Grillowanie to nasza ulubiona wiosenna tradycja. PRYMAT już po raz drugi dołącza do wspólnego grillowania z Radiem ZET na Mazurach! Podczas eventów promowana jest także marka SMAK.

Przeczytaj więcej

Festiwal „Polska od Kuchni” – podsumowanie

W tym roku eventowe lato upłynęło pod znakiem Kucharka, który przez 5 miesięcy towarzyszył akcji „Polska od kuchni”. Jak było? Z charakterem, kolorowo i ze smakiem. Punktem centralnym imprez były bogato zastawione stoły, pełne tradycyjnych potraw i regionalnych specjałów.

Przeczytaj więcej

Nowości w ofercie marki Prymat – ukraińskie smaki

Przyprawa do marchewki po koreańsku, Przyprawa do pilawu i Przyprawa do szaszłyka Prymat to popularne ukraińskie przyprawy, które na pewno ułatwią społeczności....

Przeczytaj więcej

Ruszyła kolejna edycja programu "Doradca Smaku" w TVN

1 września (w czwartek) rozpoczął się nowy, 17. sezon programu kulinarnego "Doradca Smaku". Podobnie jak w poprzednim sezonie, prowadzącą jest Daria Ładoch

Przeczytaj więcej

Przyprawy Prymat w nowych opakowaniach – więcej smaku!

Na rynek wchodzą właśnie zupełnie nowe opakowania przypraw Prymat, które obejmują zarówno przyprawy jednorodne, jak i mieszanki przyprawowe.

Przeczytaj więcej

„Kucharek – Wygraj rodzinne auto” – znamy zwyciężczynię loterii

8 czerwca miał miejsce finał loterii „Kucharek - Wygraj rodzinne auto”. Zwyciężczynią nagrody głównej została pani Aneta z województwa łódzkiego, która w warszawskim salonie Toyoty odebrała swoją wielką wygraną. Nagrodą główną było duże, rodzinne auto - Toyota Rav4. 

Przeczytaj więcej

Misja Grupy Prymat

 


Naszą misją jest bycie
najbardziej pożądanym przez konsumentów
doradcą kulinarnym
oraz partnerem dla kontrahentów
i pracowników w Europie.

Nasze Spółki

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies