„Doradca Smaku” z Michelem Moranem w TVN

  • Moran (1)

„Doradca Smaku” to nasz flagowy pogram, dzięki któremu jesteśmy obecni od lat w najlepszym czasie antenowym, tuż przed popularnym serialem „Na Wspólnej”. Lekka formuła, ciekawi prowadzący i pyszne dania to sprawdzony przepis na udany program i stałe wsparcie marketingowe naszych produktów marki Prymat, a także Smak.

Nowy, jesienny sezon 2023 przyniesie zmianę prowadzącego – w rolę Doradcy Smaku ponownie wcieli się znany i lubiany Michel Moran. To jeden z najpopularniejszych kucharzy w Polsce, znany restaurator, chef kuchni oraz juror programów telewizyjnych, który w branży gastronomicznej działa od ponad 40 lat. Jak mówi sam Moran: „Powrót do „Doradcy Smaku” to dla mnie ogromna radość. Zawsze lubiłem tę formułę, dzięki której niemal codziennie mogę na chwilę gościć w domach milionów Polaków. Praca przy tej produkcji, to zawsze chwile pełne radości, zabawa smakami, zapachami, formami. Atmosfera na planie doskonała! Czego chcieć więcej?”

W nowym sezonie możemy spodziewać się prostych i bardzo inspirujących pomysłów na obiady, śniadania, kolacje czy desery, jak zawsze z wykorzystaniem naszych produktów. Wielbiciele smacznych posiłków będą zadowoleni, bo przygotowane przez Michela Morana przepisy łączą w sobie prostotę przygotowania i świetnie dobrane składniki.

Ten charyzmatyczny, dowcipny, utalentowany szef kuchni z Francji o hiszpańskich korzeniach przygotuje dla nas m.in. francuskie naleśniki, kurczaka w cydrze, pasztet z pieczarek czy zupę z cukinii.

---------------------------------------

Zapraszamy do oglądania 19. edycji „Doradcy Smaku”, która startuje 4 września 2023 r. o godz. 20.10, od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVN.

Przepisy dostępne będą w serwisie DoradcaSmaku.pl tuż po każdym wyemitowanym docinku.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies