Pěkný-Unimex s.r.o.

Kilka słów o firmie

W  2007 firma Pěkný-Unimex s.r.o. została przejęta przez spółkę Prymat. Połączenie możliwości produkcyjnych oraz sprzedażowych i marketingowych doświadczeń pozwoliło na wzmocnienie pozycji marki Avokádo na rynku czeskim. Wprowadzono wówczas również na ten rynek produkty marki Kucharek. Dzięki fuzji powstał jeden z największych producentów przypraw w Europie, a firma Pěkný-Unimex s.r.o. stała się jednym ze znaczących producentów w kategorii przypraw na rynku czeskim.

Dziś firma Pěkný-Unimex s.r.o. oferuje konsumentom szerokie portfolio przypraw, marynat i dodatków spożywczych pod marką Avokádo, Nadir, Kucharek oraz Gastroline zarówno na rynku detalicznym, jak i dla klientów gastronomicznych oraz przemysłu spożywczego. Produkcja skoncentrowana jest w dwóch zakładach produkcyjnych, jeden znajduje się w Veverskiej Bitysce, gdzie siedzibę ma także dział marketingu, sprzedaży i administracji oraz drugi – w Humpolcu.

Pobierz katalog naszych marek

Marki

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies