Prymat w prasie przed Bożym Narodzeniem

  • Prymat w prasie przed Bozym Narodzeniem

Marka Prymat otrzyma w prasie kobiecej i kulinarnej wsparcie. Przed Świętami Bożego Narodzenia warto pojawić się nie tylko w telewizji i Internecie, ale także w popularnych tytułach czasopism.

Sprzedaż przypraw w okresie świątecznym dynamicznie rośnie ze względu na tradycyjny i kulinarny charakter celebrowania Bożego Narodzenia. Polacy przykładają ogromną wagę do zachowania wszelkich tradycji, szczególnie tych związanych z wigilijnym i świątecznym stołem. Dlatego też już od wczesnej jesieni marka Prymat jest szeroko wspierana w telewizji. Aby dotrzeć do kolejnych konsumentów, Prymat przed Świętami pojawi się w atrakcyjnych tytułach czasopism kobiecych i kulinarnych. Na łamach popularnych gazet prezentowane będą głównie przepisy polecane przez Roberta Sowę, promowane będą także przyprawy Prymat w nowych opakowaniach i recepturze oraz portal kulinarno-społecznościowy DoradcaSmaku.pl.

Prymat pojawi się w takich tytułach jak: "Party", "Flesz", "Gala", "Claudia" i "Moje Gotowanie". Publikacje będą ukazywać się od 29 października do końca roku.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies