Barszcz czerwony na 3 sposoby Kucharek: Tradycyjna receptura – nowe inspiracje!

  • Barszcz czerwony na 3 sposoby Kucharek Tradycyjna receptura – nowe inspiracje!

Barszcz czerwony Kucharek instant wyróżnia się wybornym, głębokim smakiem i aromatem najczystszej esencji buraków i przypraw, a także piękną, bordową i apetyczną barwą. Podany z uszkami zrobi wrażenie na wigilijnym stole, raz wypróbowany stanie się ulubioną zupą także na co dzień.

Teraz Kucharek oferuje Barszcz czerwony na 3 sposoby. Obok klasycznego, tradycyjnego przepisu na barszcz oferuje zupełnie nowe, atrakcyjne i smakowite pomysły na przygotowanie tej popularnej zupy. Nowy barszcz łączy w sobie zalety szybkiej w przygotowaniu zupy z intrygującymi propozycjami podania.

Dla wszystkich poszukujących kulinarnych nowinek i inspiracji oraz sposobu na urozmaicenie codziennej kuchni Kucharek proponuje, oprócz gorącego, czystego barszczu w tradycyjnej formie, także barszcz czerwony z nutą imbirową i delikatną słodyczą moreli. Przepis na wykwitną wersję barszczu czerwonego poleca dodać orzechy i żurawinę, które nadadzą niespotykanego smaku. Ponadto Kucharek oferuje przepis na doskonały chłodnik z rzodkiewką i ogórkiem. Barszcz czerwony to jedna z ulubionych zup Polaków, teraz można cieszyć się inspirującymi pomysłami, dzięki którym kulinarny sukces jest na wyciągnięcie ręki!

Tradycyjna receptura - nowe inspiracje!

- z imbirem i morelami

- z orzechami i żurawiną

- chłodnik z rzodkiewką i ogórkiem

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies