Prymat – Nowe opakowania

  • Prymat Nowe opakowania

Prymat – Przyprawy, które inspirują… z natury!

Przyprawy Prymat od lat goszczą w kuchniach w całej Polsce, dodając smaku i aromatu domowym potrawom. Teraz Prymat oferuje przyprawy jednorodne i mieszanki przyprawowe inspirowane naturą w nowej szacie graficznej.

Naturalne przyprawy

Przyprawy jednorodne to doskonała jakość, 100% smaku i pełnia aromatu. Zgodnie z obowiązującymi trendami mieszanki przypraw do dań kuchni polskiej i kuchni świata oferowane są w nowej, odmienionej recepturze. Nasze mieszanki to najwyższej jakości zioła i przyprawy w idealnie dobranych proporcjach bez glutaminianu sodu, konserwantów i sztucznych składników. Starannie przygotowana receptura gwarantuje, że potrawy doprawione mieszankami Prymat będą mieć znany i lubiany smak.

Klucz do świata kulinariów

Miłośnicy doskonałych przypraw, kupując nasz produkt, otrzymają nie tylko oryginalne przyprawy, ale również kulinarną pomoc. Każde opakowanie staje się kluczem do wirtualnego świata kulinariów. Prymat za pomocą nowych opakowań dzieli się wiedzą na temat gotowania oraz doskonałymi przepisami. Poprzez informacje na tyle opakowania zapraszamy wszystkich na stronę DoradcaSmaku.pl, gdzie można znaleźć setki tysięcy przepisów, a za aktywności użytkownicy są wynagradzani. Dzięki nowoczesnym technologiom i kodom QR, wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść się na stronę Wirtualnego Doradcy, gdzie znaleźć można kulinarne inspiracje z zastosowaniem produktów Prymat.

Zmiana grafiki

Zmiana szaty graficznej przypraw Prymat ma charakter ewolucyjny, aby można było z jednej strony bez problemu odnaleźć ulubione przyprawy na sklepowej półce, a zarazem otrzymać nową jakość produktu. Dlatego też w tle pozostają elementy dobrze znane, takie jak charakterystyczne, bordowe tło oraz delikatna grafika z liśćmi, bez zmian pozostaje też logo marki Prymat.

Pierwszy plan na froncie opakowania został tak zaprojektowany, aby uzyskać wrażenie trójwymiarowości. Przyprawy lub dania są wyraźnie większe dzięki czemu dodają dynamizmu saszetce i przyciągają uwagę. Na froncie wyraźnie komunikowane są informacje o naturalnych właściwościach przypraw.Dzięki nowoczesnej szacie graficznej produkty Prymat wyróżniają się na sklepowej półce.

Zapraszamy na www.DoradcaSmaku.pl

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies