Kucharek SMAK NATURY

  • Kucharek SMAK NATURY

Przyprawa do potraw SMAK NATURY– 100% smaku prosto z natury

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami naturalnymi powstała nowa przyprawa – Kucharek SMAK NATURY.

Wyjątkowo naturalny smak potraw podkreśla aromatyczna kompozycja przypraw i starannie wybranych warzyw, którą można znaleźć w opakowaniu przyprawy Kucharek SMAK NATURY. Dzięki niemu przygotowanie ulubionych dań jest zawsze łatwe, szybkie i wygodne, a smak potraw – naturalnie doskonały!

Kucharek SMAK NATURY to niezastąpiony dodatek bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów oraz barwników nie tylko do zup, potraw mięsnych, rybnych i warzywnych, ale też sałatek i dressingów, dipów oraz lekkich sosów. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu jest równie niezastąpiony do marynowania i panierowania, a także do przyprawiania past i kremów kanapkowych, farszów i ciast na słono.

Opakowanie przyprawy Kucharek SMAK NATURY to poręczna i funkcjonalna saszetka o gramaturze 150 g, z wygodnym zamknięciem. Dzięki strunie aromat przyprawy zostanie zatrzymany na dłużej, a przyprawa zachowa sypką formę.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies