Wielki Mecz w TVN i TVP z Prymatem

  • Wielki Mecz w TVN i TVP z Prymatem

Po raz kolejny wspieramy akcję Wielki Mecz. To wyjątkowe wydarzenie charytatywne oraz doskonałe widowisko organizowane przez dwie stacje telewizyjne - TVN oraz TVP.

W tym roku w szczytnym celu po raz pierwszy będzie walczyć drużyna TVN przeciwko drużynie TVP. 31 sierpnia na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się mecz, którego celem jest pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

W roli kapitanów tych niecodziennych reprezentacji wystąpią Piotr Kraśko po stronie TVP i Kamil Durczok po stronie TVN. Natomiast zaszczytną funkcję głównego arbitra będzie pełnił Zbigniew Boniek.

Partnerem tego wydarzenia po raz kolejny został Prymat. Wielkiemu Meczowi będzie towarzyszyć wiele wydarzeń dodatkowych, m.in. trzy kąciki kulinarne z Prymatem w Dzień Dobry TVN oraz kulinarny kącik podczas meczu. Ponadto na stadionie pojawią się dodatkowe atrakcje przygotowane przez Prymat.

Zapraszamy do oglądania Wielkiego Meczu.

Emisja:

Wielki Mecz będzie transmitowany na żywo 31 sierpnia o godz. 17.00. w TVP i TVN.

Kulinarny kącik z Prymatem w DD TVN 30 i 31.08 oraz 09.09, godz. 8.30.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies