Informacja prasowa – Przyprawa do wołowiny

  • Informacja prasowa-Przyprawa do wolowiny

Przyprawa do wołowiny – naturalnie Prymat!

Wołowina to mięso doceniane przez smakoszy, jak i od wieków obecne w sztuce kulinarnej. Mięso wołowe jest popularne w Europie – szczególnie w kuchni francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej oraz w obu Amerykach. Szlachetny i bogaty smak, uniwersalność w przygotowaniu potraw oraz liczne wartości odżywcze czynią z wołowiną mięso doskonałe na szczególne okazje. Aby ułatwić przygotowanie dań z wołowiny i właściwie podkreślić jego smak, Prymat przygotował specjalnie skomponowaną mieszankę ziół i przypraw, która najpełniej oddaje naturalny smak i aromat wołowiny.

Przyprawa do wołowiny to nowy produkt poszerzający bogatą ofertę mieszanek przypraw Prymat.

Aby wydobyć pełnie smaki i aromatu wybornej i szlachetnej wołowiny, warto sięgnąć po Przyprawę do wołowiny Prymat, która gwarantuje kulinarny sukces. Dzięki połączeniu przypraw takich jak: papryka słodka, kolendra, pieprz czarny mielony, ziele angielskie i jałowiec z aromatycznymi ziołami - majerankiem, lubczykiem i rozmarynem smak potraw na bazie wołowiny będzie niezapomniany.

Przyprawa do wołowiny Prymatnadaje wyjątkowy smak potrawom z wołowiny takim jak: pieczeń wołowa, duszona wołowina, smażone lub grillowane steki, gulasz, strogonow wołowy, rolady lub zrazy wołowe. Idealnie podkreśli też przygotowywane na wołowinie sosy, farsze mięsne czy potrawy z mięsa mielonego wołowego.

Z naszą kompozycją ziół i przypraw przygotowanie dań z wołowiny staje się proste, gwarantując przy tym doskonały efekt za każdym razem oraz niezapomniany smak i aromat.

Przyprawa do wołowiny Prymat nie zawiera glutaminianu sodu, konserwantów ani sztucznych barwników.

Waga: 20 g

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies