Nowe oblicze Kucharka – jeden Kucharek a tak wiele możliwości

  • Nowe oblicze Kucharka-jeden Kucharek

Któż nie chciałby mieć w swojej kuchni tak wyjątkowego pomocnika jak nowy i atrakcyjny Kucharek. Kucharek zyskał nowe oblicze – logo, twarz kucharza i kompozycję warzyw. Kucharek to też nowe możliwości zastosowania!

Przyprawa do potraw Kucharek to ulubiona przyprawa Polaków, dzięki której tak łatwo podkreślić smak zarówno tradycyjnych, domowych obiadów, jaki i potraw o nowoczesnym charakterze.

Odpowiednio dobrana kompozycja warzyw i przypraw pozwala nadać doskonały smak domowym zupom, daniom mięsnym, rybnym i warzywnym. Warto pamiętać jednak, że Kucharek jest przyprawą o wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego też doskonale sprawdzi się do sosów, sałatek, zapiekanek, marynat i panierek, farszów, past kanapkowych czy ciast wytrawnych. Znajduje szerokie zastosowanie zarówno w codziennej kuchni Polaków, jak i w trakcie przyrządzania świątecznych potraw.

Sekret Kucharka tkwi w doborze starannie wyselekcjonowanych składników, które tworzą niepowtarzalną kompozycję smakową i aromatyczną. Dlatego też zmianie uległo jedynie opakowanie produktu, natomiast jego wyjątkowa receptura pozostaje wciąż ta sama. Kucharek to nadal niepowtarzalny smak oraz najlepsza jakość!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies