Doradca Smaku – e-magazyn kulinarny

  • Doradca Smaku – e-magazyn kulinarny

Doradca Smaku - magazyn kulinarny to bezpłatny kwartalnik pełen smaków i aromatów przeznaczony dla miłośników gotowania. Prezentowane tu treści w atrakcyjnej, interaktywnej formie dają wiele przyjemności w czytaniu i oglądaniu oraz są źródłem kulinarnych inspiracji. Nasz e-magazyn dostępny jest w wersji sytemu Android oraz iOS, zarówno na tablety, smartfony, jak i na PC.

W magazynie można znaleźć mnóstwo przepisów z apetycznymi zdjęciami, zarówno przygotowanymi przez profesjonalistów - mistrzów kulinarnych, a także użytkowników popularnego serwisu DoradcaSmaku.pl. Każde wydanie kwartalnika zawiera ciekawe przepisy, między innymi na pyszne zupy, kolorowe sałatki, aromatyczne dania mięsne, rybne i warzywne, a także smakowite desery.

Liczne artykuły z wielu obszarów świata kulinariów, ciekawostki, porady oraz video porady, dzięki którym przyrządzanie potraw będzie o wiele prostsze, uczynią gotowanie jeszcze przyjemniejszym. W każdym numerze pojawiać się będę również przepisy przeznaczone dla tych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Pomocne będą w tym przepisy krok po kroku, które obrazowo pokażą, jak przyrządzić potrawy. Nie zabraknie też przepisów dla bardziej zaawansowanych miłośników kuchni, którzy poszukują nowych wyzwań i ciekawych pomysłów. Doradca Smaku - magazyn kulinarny inspirowany jest także sezonowością dostępnych produktów, aby oferować przepisy i pomysły stworzone nie tylko do oglądania, ale także samodzielnego gotowania.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies