Prymat w nowym programie „Domówka”

  • Prymat w nowym programie Domowka

W wiosennej ramówce telewizyjnej w stacji TTV pojawił się zupełnie nowy program kulinarny „Domówka", a w nim - produkty marki Prymat.

Pomysł na program opiera się na przygotowaniu wspaniałej domówki, czyli domowej, kameralnej imprezy, gdzie równie ważne jest dobre jedzenie, jak i miła atmosfera. W programie prowadzącym został sympatyczny Kanadyjczyk, Charles Daigneault, który w każdym odcinku odwiedza nowy dom i pomaga przygotowywać różnego typu imprezy. Podczas wspólnego przyrządzania potraw i organizowania „domówki" będzie wiele okazji do żartów, rozmów o gotowaniu i nie tylko...

Program „Domówka" to doskonała inspiracja do samodzielnego gotowania, jak i organizowania przyjęć dla rodziny i przyjaciół.

TTV - Twoja Telewizja w styczniu tego roku zanotowała najwyższe wzrosty popularności i, doganiając liderów TVN 24 i TVP Info, zajęła trzecie miejsce wśród kanałów tematycznych w Polsce.

Emisja „Domówki" - środa godz. 20.45 począwszy od 5 marca br.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies