Doradca Smaku jest kobietą. Daria Ładocha nową prowadzącą program marki Prymat

Wraz z wiosenną ramówką telewizyjną rozpoczęła się kolejna edycja programu kulinarnego „Doradca Smaku”. Tym razem miała miejsce duża zmiana, bowiem w roli prowadzącej występuje Daria Ładocha.

Nowa ramówka, nowy „Doradca Smaku”, nowa prowadząca

Program „Doradca Smaku”, który na antenie pojawia się regularnie od 9 lat, na stałe wpisał się już wieczorny prime time. Tajemnica sukcesu programu tkwi w krótkiej formule, ciekawych osobowościach kulinarnych oraz różnorodności smaków i aromatów. Pomysłodawcą programu jest firma Prymat, właściciel serwisu kulinarnego DoradcaSmaku.pl. Pierwsza edycja programu miała swoją premierę w TVN w 2013 roku. Do tej pory powstało 16 edycji programu, a prowadzili go: Michel Moran, Andrzej Polan oraz Robert Sowa. Ten program zapewnia marce Prymat stałą obecność w telewizji i szerokie dotarcie do naszych konsumentów z pozytywnym przekazem kulinarnym.

Daria w kuchni i od kuchni 

Teraz Doradcą Smaku została kobieta! Daria Ładocha to niebanalna postać; znana i lubiana dziennikarka, kulinarna osobowość, odważna podróżniczka, a także zaangażowana mama dwóch córek. Jedną z jej największych pasji są podróże, w których poszukuje przede wszystkim smaku. Daria jest żywiołowa, radosna i kolorowa jak jej kuchnia. Swoją pasją, zainteresowaniami i osobowością wniesie nową jakość do programu „Doradca Smaku”.

Kuchnia pachnąca przyprawami

Jaka jest kuchnia Darii? Zdrowa, smaczna, kolorowa i różnorodna, czyli niebanalna jak sama Daria. W kuchni bawi się odważnie łącząc smaki i aromaty. Chętnie przy tym sięga po przyprawy korzenne, lubi wykorzystywać ich zapach oraz strukturę do urozmaicania dań. Co ciekawe, Daria podczas gotowania robi użytek z przypraw, które każdy ma w swojej kuchni na co dzień, ale nie zawsze wie, jak je wykorzystać. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Darii, nasi widzowie będą mieli szansę na nowo odkryć zatasowanie popularnych przypraw.

Będzie wyjątkowo!

Tym, co wyróżni nowy sezon, jest pomysł na pokazanie potraw na dwa sposoby czy też dwie odsłony. Jedna to wersja mięsna, natomiast druga – wege. Teraz wystarczy jeden przepis, aby przygotować dwa dania dla swoich bliskich. Choć potrawy na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane, tak naprawdę są banalnie proste w przygotowaniu i łatwe do otworzenia we własnej kuchni.  W nowych docinkach „Doradcy Smaku” Daria podpowie nam na przykład, jak z powszechnie dostępnych składników (i tanich) przygotować danie "fancy" – np. steki z białej kapusty – banalnie proste i pyszne, a brzmi niezwykle!

Zapraszamy do oglądania od 28 lutego w stacji TVN.

Emisje:

od poniedziałku do czwartku, godz. 20.10, TVN

Zapraszamy także na www.DoradcaSmaku.pl

 

 

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies