„Ugotowani” z Prymatem i Kucharkiem

  • Ugotowani z Prymatem i Kucharkiem

Wiosenna ramówka w tym roku startuje już w lutym, a wraz z nią program „Ugotowani”, w którym zobaczymy markę Prymat oraz Kucharek.

Program „Ugotowani” zdobył grono miłośników dzięki atrakcyjnemu formatowi oraz niezwykłej popularności tematu kulinariów. W każdym odcinku występują cztery osoby, których zadaniem jest przygotować kolację dla pozostałych uczestników. Po każdym spotkaniu odbywa się ocena podanych dań, jak i atmosfery podczas kolacji, a zwycięzca zdobywa 5 tys. złotych. Konkurs na najlepszy wieczór może wygrać każdy, jednak dla wielu nie pieniądze są tu najważniejsze, a sama wygrana, tytuł najlepszego gospodarza i kucharza!

Rywalizacja pomiędzy zupełnie różnymi ludźmi, odmiennymi temperamentami, upodobaniami i osobowościami na polu kulinariów zawsze przynosi wiele emocji. Za każdym razem to całkowicie inne spotkanie i inna atmosfera, od pełni radości i zabawy po zaciekłą rywalizację. Uczestnikom towarzyszy wiele emocji, a charakterystyczna, lekko sarkastyczna narracja wnosi do programu komediowe zabarwienie.

Emisja programu – niedziela godz. 18.00, TVN.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies