Promocję przypraw Kucharek wesprze kampania reklamowa na billboardach oraz w radiu!

  • kucharek

Od września trwa promocja pod hasłem „Teraz więcej smaku!” dotycząca czołowych produktów marki Kucharek. W trakcie jej trwania Przyprawa do potraw oraz kostki: Rosół z kury, Rosół wołowy oraz Rosół warzywny sprzedawane są w opakowaniach z gratisem. Akcję wspiera kampania reklamowa na billboardach oraz w stacjach radiowych.

W czasie promocji Przyprawa do potraw sprzedawana jest w wersjach: 200 g+ 40 g, 200 g + 100 g oraz 500 g + 100 g gratis, natomiast kostki w opakowaniach 60 g + 20 g oraz 120 g + 30 g gratis. Łącznie w sprzedaży jest blisko 10 milionów opakowań gratisowych. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Jednocześnie od początku października w 10 największych polskich miastach można zobaczyć billboardy reklamowe wspierające promocję topowych produktów marki Kucharek. Prawie 1000 tablic informujących o promocji Przyprawy do potraw „Kucharek” rozmieszczono w atrakcyjnych lokalizacjach w największych polskich miastach i aglomeracjach: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Aglomeracji Śląskiej oraz Bydgoszczy.

Akcja będzie wspierana również w stacjach radiowych. Do końca tego miesiąca potrwa także kampania w Radiu Zet oraz innych stacjach grupy Eurozet. Podobne wsparcie w listopadzie będzie miało miejsce  w radiu RMF oraz stacjach tej grupy. Spoty reklamowe komunikujące promocyjne opakowania  słuchacze usłyszą średnio 5-6 razy dziennie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies