Mistrz Smaku – wyjątkowa akcja TVN i Prymat

  • mistrzsmaku_prymat-767×240

Wystartowała wyjątkowa akcja Mistrz Smaku zorganizowana przez telewizję TVN oraz Prymat. Jej ideą jest docenienie osób, które poprzez codzienne przygotowywanie posiłków okazują swoim bliskim miłość lub sympatię. Swojego Mistrza Smaku może zgłosić każdy. Jest o co powalczyć, gdyż nagroda główna to 100 000 złotych. Jury wybierze także 100 najlepszych przepisów, które stworzą unikatową książkę kucharską, z której dochód zostanie przekazany Fundacji TVN.

Mistrzowie Smaku to nie tylko profesjonalni kucharze ze znanych restauracji. W wielu domach w całej Polsce gotują przecież niezwykli ludzie, o których istnieniu wiedzą tylko ich najbliżsi. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym.

Mistrz Smaku to kolejny tak duży projekt medialny, w który zaangażował się Prymat. Będzie o nim naprawdę głośno. Przez blisko 4 miesiące komunikowany będzie na antenie telewizji TVN – poprzez specjalne spoty promocyjne, a także w programie Dzień Dobry TVN. W nagłośnieniu akcji pomogą znane osobistości telewizyjne, jak na przykład: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Otylia Jędrzejczak, Patricia Kazadi, Michał Piróg czy Mariusz Czerkawski. To jednak nie wszystko. We wsparcie akcji włączą się także znani blogerzy, między innymi: Fit Lovers, Blowek, Reżyser Życia, Miss PK Project, Damian Kordas, Modny Tata czy Piotr Ogiński, twórca kanału Kocham gotować, z którym współpracujemy już od wielu lat. Główną platformą komunikowania akcji jest oficjalna strona internetowa www.mistrzsmaku.tvn.pl, gdzie na bieżąco będzie można śledzić jej przebieg. Projekt wspierany jest również komunikatami na stronie Prymat.pl oraz w serwisie kulinarnym DoradcaSmaku.pl.

Akcja Mistrz Smaku zostanie również wsparta materiałami POS w sklepach w całej Polsce.

Zgłoszenia Mistrza Smaku w kategoriach – Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam i Smakuję przyjmowane są do 31 października. Pięciu laureatów akcji wyłoni znakomite jury w składzie: Robert Sowa, Michel Moran, Grażyna Wolszczak i Daria Widawska, natomiast jednego Mistrza Smaku spośród finałowej piątki wybiorą telewidzowie. Oficjalne wyniki poznamy 25 listopada. Wszelkie szczegóły oraz regulamin akcji jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej.

Ponadto jury wybierze 100 najlepszych przepisów, z których powstanie wyjątkowa książka kucharska. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na konto Fundacji TVN.
Gorąco zachęcamy do śledzenia akcji w telewizji oraz w Internecie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies