Kulinarna trasa imprezowa Prymatu

  • IMG_0394

Wraz z początkiem sezonu na grillowanie rozpoczęła się letnia trasa imprezowa Prymatu po całej Polsce. Główną atrakcją jest imponujący kulinarny tir, który odwiedził w tym roku już kilkanaście miast. Z tira sam Robert Sowa rozdaje przygotowywane przez siebie i pomocników przysmaki z grillowanego mięsa i gotowych sałat firmy Eisberg, partnera Prymatu podczas trasy imprezowej.

Stałym punktem programu eventów jest namiot Prymatu, w którym można uzyskać cenne wskazówki o grillowaniu, a także nieodpłatnie otrzymać książeczkę z przepisami. Wydarzenia przewidziane są dla wszystkich, którzy interesują gotowaniem, chcą skosztować dań spod ręki mistrza i dowiedzieć się czegoś ciekawego o grillowaniu.

Każdej z imprez towarzyszą przeróżne atrakcje, dzięki którym goście mają szansę miło spędzić czas, a niekiedy zdobyć też cenne nagrody. Przybywają całe rodziny z dziećmi, ponieważ wszystko przebiega w bardzo sympatycznej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowym urozmaiceniem są także atrakcje przewidziane przez organizatorów w danym mieście z racji tego, że eventy Prymatu połączone są z imprezami lokalnymi, które oferują odwiedzającym wiele ciekawych wrażeń.

Trasa kończy się z końcem września, dlatego wciąż sporo przed nami. Tir Prymatu odwiedzi jeszcze wiele miast Polski. Zapraszamy do śledzenia portalu DoradcaSmaku.pl, gdzie będą publikowane informacje o nadchodzących wydarzeniach, i zachęcamy do licznego przybywania!

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies