Doradca Smaku w TVN – po raz 14. startujemy razem z nową ramówką

  • New Project

Wraz z nową ramówką telewizyjną rusza 14. sezon programu „Doradca Smaku”. Wielbiciele dobrej kuchni po raz kolejny znajdą w nim ciekawe przepisy i inspiracje dla swoich kulinarnych wyzwań.

W tym sezonie Robert Sowa przygotuje dania, które znamy i lubimy - na przykład eskalopki, golonki z indyka, zupę rybną czy pieczonego łososia - ale w nowej odsłonie, bo z ciekawymi i nietypowymi dodatkami. To dobry pomysł na urozmaicenie domowej kuchni. Czasem wystarczy lekko zmodyfikować tradycyjny przepis, dodać jakiś nietypowy składnik, aby przyrządzić coś zupełnie nowego, smacznego, zaskakującego. Nie zabraknie efektownych przystawek, zup czy dań mięsnych. Robert Sowa przygotował też kilka deserów, więc także wielbiciele słodkości znajdą coś dla siebie.

Nowe odcinki "Doradcy Smaku" mogą być inspiracją do gotowania i własnych odkryć kulinarnych w kuchni. Jak zawsze potrawy zostaną przyrządzone z przyprawami i musztardami marki Prymat oraz produktami marki Smak.

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" w TVN, codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies