„Doradca Smaku” w telewizji

  • DoradcaSmaku w telewizji

„Doradca Smaku” to nowy program kulinarny nadawany w doskonałym czasie antenowym tuż przed głównym wydaniem „Faktów”, o godz. 18.55 do TVN. Nazwa programu pochodzi od kulinarnego portalu społecznościowego dedykowanego dla marek Prymat, Kucharek i Smak. Program „Doradca Smaku” nadawany jest od 4 marca.

Program „Doradca Smaku” skierowany jest do wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania, dzięki któremu przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów.

Od poniedziałku do piątku tuż przed głównym wydaniem „Faktów” widzowie mogą zobaczyć codziennie nowe pomysły na pyszne potrawy. Dzięki „Doradcy Smaku” poznamy przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery - a wszystko w magiczne 5 minut z wykorzystaniem produktów naszych marek. „Doradca Smaku” zaskakuje różnorodnością pomysłów na codzienne potrawy jak choćby kotlety czy sałatki.

Prowadzący program, Michel Moran pokazuje jak wzbogacić dania kuchni świata bliskie naszym polskim gustom kulinarnym i przedstawia je w nowej odsłonie. Podpowie, jak z tych samych składników, z których przygotowujemy tradycyjne dania, możemy przygotować zupełnie nowe potrawy. Oprócz wyjątkowych przepisów oraz kulinarnych tricków, prowadzący w każdym odcinku pokaże widzom, jak zorganizować sobie pracę podczas gotowania – zdradza jak zaplanować poszczególne czynności, by efektywnie wykorzystać czas w kuchni.

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" tuż przed głównym wydaniem „Faktów", o godz. 18.55 do TVN.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies