Zupełnie nowy sklep internetowy firmy Prymat

Wystartował nowy sklep internetowy w domenie sklep.prymat.pl. Nasz nowy sklep cechuje czytelność, mobilność oraz intuicyjność. Odbiorcy mogą komfortowo i w przyjaznej atmosferze zrobić zakupy o każde porze dnia i nocy, a do wyboru mają ponad 300 produktów z oferty gastronomicznej i detalicznej.

Po pierwsze - ogromny wybór

Polacy uwielbiają robić zakupy przez internet, zarówno do własnych domów, jak i firm. Dlatego też przygotowaliśmy nowy sklep internetowy, który pozwala bez wychodzenia z domu zaopatrzyć się w ulubione produkty z oferty gastronomicznej i detalicznej marek:

  • Prymat Gastroline,
  • Kucharek Gastroline,
  • Prymat (po raz pierwszy dostępne w sprzedaży on-line),
  • To Naturalne.

W sklepie można znaleźć ponad 300 produktów, które będą przydatne się zarówno w profesjonalnej, jak i domowej kuchni.

Po drugie - wygodne zakupy

Sklep.prymat.pl to miejsce, w którym nasi klienci poszukują swoich ulubionych produktów. Dlatego też dla wygody użytkowników został zastosowany mechanizm, który intuicyjnie podpowiada przydatne informacje, np. jakie inne produkty kupowali klienci, którzy kupili ten sam produkt czy też jakie są sprzedażowe bestsellery.

Naszym priorytetem jest, aby klienci czuli się w nim wyjątkowo i chcieli do niego wracać - po więcej przypraw, smaków i aromatów. Dlatego też na każdym etapie zakupów kontaktem i pomocą służy doradca zakupowy - Natalia. Wiemy, jak ważne jest, aby zakupy w internecie były jak najbardziej przyjazne i spersonalizowane.

Po trzecie - czytelność, intuicyjność, mobilność

Zgodnie z trendami sklep jest zaprojektowany tak, aby zawsze świetnie działał zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na laptopie czy komputerze stacjonarnym. Jest czytelnie i przejrzyście, zatem wygląda dobrze na każdym ekranie. Treści szybko się ładują, co jest zachętą do surfowania po sklepie.

Zakupy w internecie mają być przede wszystkim proste i szybkie, więc treść rozmieszczono tak, aby klient nie tracił czasu na szukanie interesującego go produktu. Powstała też niezawodna wyszukiwarka, menu jest czytelne, a produkty zostały podzielone na kategorie. To tylko niektóre detale składające się na intuicyjność użytkowania strony.

Cały mechanizm zakupów oparty jest o standardowe i dobrze znane procedury zakupów on-line, dzięki czemu zakupy w sklep.prymat.pl są łatwe, lekkie i przyjemne.

Zapraszamy na http://sklep.prymat.pl/

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies