Nasza Świąteczna Paczka – czas na podsumowanie

Szanowno Państwo,

akcja Nasza Świąteczna Paczka po raz 13. odniosła sukces. Jak zawsze wykazaliśmy się ogromnym zaangażowaniem i przywiązaniem do idei akcji. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, aby każde dziecko znalazło darczyńcę.

W tym roku, choć nie było oficjalnych jasełek czy Wigilii w domach dziecka, to wiem, że radość dzieci z otrzymanych prezentów była ogromna. Nasze podarunki są dla tych dzieci wyjątkowe, bo przygotowane dla każdego z osobna,  zgodnie z indywidualnymi potrzebami i marzeniami. A to w domu dziecka najtrudniejsze, dać każdemu dokładnie to, czego potrzebuje, choćby materialnie.

Zapewniam, że widok sterty listów od dzieci z domów dziecka, która przychodzi w listopadzie, jednocześnie cieszy i wzrusza. Ale to także ogromne zobowiązanie, wyzwanie i odpowiedzialność. Jednak kiedy po miesiącu trzeba przekazać furę pięknie zapakowanych prezentów - jestem szczerze wzruszona i dumna, że wszyscy tak mocno umiemy się zaangażować we wspólną sprawę.

Miło mi poinformować, że chętnych do udzielenia wsparcia było więcej niż listów. Dlatego też udało się zebrać pokaźny zapas materiałów plastycznych. Dzięki nim łatwiej kreatywnie zorganizować wolny czas w domach dziecka, a to spore wyzwanie w czasach epidemii. Oczywiście zawsze w ślad za prezentami od pracowników, do domów dziecka trafia także dostawa zapasu firmowych przypraw i produktów.

Poniżej załączam podziękowania od dzieci:

Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie przy czytaniu listów do św. Mikołaja.

Z pozdrowieniami

Marta Klęka-Nowa – Nasza Świąteczna Paczka

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies