Oświadczenie w sprawie pożaru na terenie zakładu firmy Prymat w Jastrzębiu-Zdroju

Informujemy, że na terenie naszego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Jastrzębiu-Zdroju w dniu 26 marca 2019 roku doszło do pożaru w obszarze, który był wyłączony z bieżącego użytkowania.

Przede wszystkim zapewniamy, iż w chwili zdarzania pracownicy zostali sprawnie ewakuowani i żaden z pracowników nie ucierpiał podczas tego incydentu. Po interwencji straży pożarnej i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pracownicy mogli od razu powrócić do swoich obowiązków.

Sytuacja została szybko opanowana dzięki skutecznej reakcji zarówno pracowników, jak i straży pożarnej.

W związku z zaistniałym zdarzeniem zastosujemy wewnętrzną analizę i podejmiemy dodatkowe działania, aby podobne przypadki nie wydarzyły się w przyszłości.

Zapewniamy, że ten incydent nie wpłynął na bezpieczeństwo pracowników, jakość produktów, stabilność dostaw, jak i pracę zakładu produkcyjnego.

Z tego miejsca dziękujemy serdecznie strażakom z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju za szybkie i sprawne przeprowadzenie akcji.

 

Kontakt:

Marta Klęka-Nowa

PR Manager

Prymat sp. z o.o.

Racławicka 58

30-017 Kraków

tel. kom: +48 881 822 426

mkleka@prymat.pl

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies