Nasza Świąteczna Paczka 2020

Szanowni Państwo,

w tym roku pomimo niesprzyjających okoliczności zwiazanych z epidemią zależy nam, aby nie zapomnieć o naszych podopiecznych z zaprzyjaźnionych domów dziecka, dla których od lat organizujemy akcję "Nasza Świąteczna Paczka".

KOMU POMAGAMY?

Jak zawsze pomoc kierujemy do zaprzyjaźnionej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Jastrzębia-Zdroju. Druga placówka, którą wspieramy, to Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” z Pszczyny.

Niestety pandemia nie ominęła domów dziecka. Wiemy, że część dzieci dzielnie znosi zarówno naukę zdalną, jak i kwarantannę. Jednocześnie wielu dzieciom trudno odnaleźć się w nowej sytuacji. Zapewne też w tym roku nie wszystkim dzieciom uda się odwiedzić swoje rodziny na Boże Narodzenie i pozostaną w placówkach przez cały okres ferii świątecznych. Dlatego przygotowane przez nas prezenty przyniosą dzieciom jeszcze więcej prawdziwej radości i poczucia, że ktoś o nich wciąż pamięta.

JAK POMAGAMY?

Jak co roku pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do przeczytania listów, które dzieci z domów dziecka pisały do Świętego Mikołaja, czyli do nas. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam zrealizować ich marzenia.

Zapraszamy do przygotowania wymarzonych prezentów dzieci. Poniżej dla ułatwienia załączamy oryginalne listy dzieci pod linkami.

JASTRZĘBIE       PSZCZYNA

Jak zawsze do akcji można zgłaszać się działowo, grupowo lub indywidualnie. Podobnie jak rok temu proponujemy, aby koszt prezentu dla jednego dziecka wynosił ok. 150 zł. Dzięki temu dzieci dostaną prezenty o podobnej wartości.

Tabelka ze skórconą listą marzeń i darczyńców będzie aktualizowana na bieżąco pod poniższym linkiem:

 

Prosimy o dostarczenie paczek przygotowanych zgodnie z opisem do 21 grudnia 2020 r.

Życzymy wielu przyjemności w spełnianiu marzeń.

Zgłoszenia i wszelkie zapytania proszę kierować na adres:

Marta Klęka-Nowa

mkleka@prymat.pl

tel. 881 822 426

Jak przygotować paczki?

  1. Prezent powinien być zapakowany w ozdobny papier lub torbę. Prosimy zadbać, aby nic przypadkiem się nie zgubiło lub nie uszkodziło podczas transportu.
  2. Prezent powinien być opisany: prosimy podać imię dziecka i wiek, miejscowość, np.: Ania, 16 lat, Jastrzębie-Zdrój itp.
  3. Prezenty proszę przekazać do Jastrzębia-Zdroju - budynek  B2 (duża sala narad, klucz w biurze ochrony) lub do biura w Krakowie.

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies