Kariera – stara

Praca w Grupie Prymat

KIM JESTEŚMY?

Prymat jest wiodącym producentem przypraw oraz przetworów owocowo-warzywnych w Europie. W ofercie firmy Prymat jest ponad 1100 produktów wśród których znajdują się przyprawy suche, musztardy oraz przetwory warzywne. W naszych firmach pracuje blisko 1100 pracowników. Prymat istnieje na polskim rynku blisko 40 lat. W tym czasie rozwinął się w duże i prężnie działające przedsiębiorstwo, zdobywając pozycję lidera w kategorii przypraw.

NASZE MARKI

Prymat zarządza znanymi i popularnymi polskimi markami: Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Asta, Prymat GastroLine oraz Kulinaria. W portfelu Grupy Prymat obecnych jest sześć zagranicznych marek – Avokádo, Nadir, It’s Natural, Izmester, Lacikonyha oraz Cavalcad.

Czy wiesz, że…

  • Obecnie więcej niż 1/3 wszystkich przypraw sypkich kupowanych przez polskich konsumentów produkowana jest przez Prymat.
  • Prymat jest sponsorem topowych programów kulinarnych takich jak „Kuchenne rewolucje” i „Doradca Smaku”.
  • Prymat jest właścicielem jednego z najpopularniejszych portali o charakterze kulinarno- społecznościowych Doradca Smaku.pl.

 

NASZE ODDZIAŁY W POLSCE

Jastrzębie Zdrój: Główny zakład produkcyjny i centrala

Główny zakład produkcyjny, w którym powstają przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, susze, kostki rosołowe, sosy, zupy w proszku, dodatki spożywcze. Tu znajduje się główna siedziba firmy.  Kluczowe piony: finansowy, administracyjny, produkcji, badań,  jakości rozwoju, logistyki, techniczny, zakupów, IT.

Kraków: Biuro Sprzedaży i Marketingu

W Krakowie znajduje się biuro działu sprzedaży i działu marketingu

Tychy: Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny, w którym powstają mieszanki przyprawowe oraz przyprawy funkcjonalne dla przemysłu spożywczego.

Żory: Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny, w którym powstają musztardy oraz przetwory owocowo-warzywne.

Cała Polska – na terenie całego kraju pracuje blisko 150 przedstawiciel handlowych ds. detalu i gastronomi.

RAZEM TWORZYMY WYJĄTKOWY SMAK

Grupa Prymat to silny i stabilny pracodawca. Stanowimy dynamicznie rozwijającą się grupę firm spełniających najwyższe standardy zarządzania. Oferujemy ciekawą, różnorodną pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz szereg atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bądź częścią naszej firmy, wpływaj na jej rozwój i osiągaj satysfakcję z wyników pracy.

Już dzisiaj złóż swoje CV.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1

Silny i stabilny pracodawca

Prymat to ceniony pracodawca na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. To stabilne miejsce pracy, dzięki czemu wielu Pracowników związuje się z nami na długo. Stabilność to także gwarancja, że wynagrodzenie zawsze będzie na czas, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji zawodowej!

2

Znane i cenione marki

Pracownicy doceniają prestiż, jaki daje współpraca ze znanymi i powszechnie rozpoznawalnymi markami, takimi jak Prymat czy Kucharek. Dzięki szerokim działaniom marketingowych i sprzedażowym, te produkty znajdują się w każdym domu, a to my razem tworzymy ten wyjątkowy smak.

3

Bezpieczne warunki pracy

Szanujemy zobowiązania podjęte wobec naszych Pracowników, szczególnie w obszarze produkcji, gdzie z pełnym przekonaniem respektujemy przepisy prawa pracy i standardy BHP. Stale inwestujemy w rozwiązania technologiczne, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo codziennej pracy.

4

Praca z najlepszymi

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi. Nad wszelkimi procesami czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel, który nie tylko uczy, ale także dostrzega w pracownikach to, co najlepsze. Rozwijamy w pracownikach ich potencjał, dając przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne oraz potrzebne narzędzia pracy.

5

Ciekawa i pełna wyzwań praca

Praca w dziedzinie produkcji i sprzedaży przypraw jest dynamiczna, fascynująca i pełna perspektyw. Oferujemy pracę na różnorodnych stanowiskach, w wielu działach w obrębie firm Grupy Prymat. Dostrzegamy potencjał tkwiący w ludziach i cenimy zaangażowanie w pracę. Dołącz do nas i pracuj w zgranym i przyjaznym zespole.

6

Atmosfera w pracy

Pracujemy w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze. Kompetentny i wykwalifikowany zespół służy pomocą od pierwszych dni pracy. Promujemy partnerskie kontakty między pracownikami na każdym szczeblu.

Nasze działy

Dział Administracji i Prawny

Zapewnia sprawne funkcjonowanie biur, odpowiada za prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwe funkcjonowanie i rozwój wszystkich pracowników naszej firmy. Dział Prawny ma za zadanie profesjonalną pomoc w zakresie opracowywania projektów umów, udzielania porad prawnych oraz reprezentowania w urzędach i sądach.

Dział Zakupów

Zakupy planują i tworzą w ścisłej współpracy z innymi działami harmonogramy dostaw materiałów produkcyjnych oraz negocjują ich warunki. Realizują także zakupy i obsługę celną surowców, a także materiałów opakowaniowych, promocyjnych i pomocniczych.

Dział IT

Pion odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiedniej infrastruktury teleinformatycznej w firmie. W obszarze zainteresowań pionu znajdują się takie zagadnienia, jak: opieka i rozwój systemów informatycznych (m.in. zintegrowany system informatyczny, system pracy grupowej, hurtownie danych), nadzór nad sprzętem informatycznym, telefonia stacjonarna i komórkowa.

Dział Badań, jakości i rozwoju

Składa się z Działu Zapewnienia Jakości, Badań i Rozwoju oraz Laboratorium Badawczego. Celem pracy całego zespołu jest przygotowanie produktów zgodnych z potrzebami konsumentów, konkurencyjnych pod kątem receptury i jakości oraz zgodnych z obowiązującymi normami.

Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi, koordynuje i nadzoruje wszystkie sprawy związane z inwestycjami, utrzymaniem oraz optymalnym wykorzystaniem maszyn, urządzeń, budynków oraz innych elementów infrastruktury technicznej.

Dział Finansowy

Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, zarządza płynnością spółki i zgodne z przepisami prawa podatkowego ustalanie zobowiązań, których beneficjentem jest Skarb Państwa. W jego zakresie jest także controlling operacyjny i strategiczny oraz sporządzanie analiz dla potrzeb zarządu i innych jednostek organizacyjnych spółki.

Dział Produkcji

Zadaniem Działu Produkcji jest zaplanowanie, koordynacja i wykonanie procesu produkcji naszych przypraw. Na każdym etapie procesu produkcji zespół specjalistów czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.

Dział Logistyki

Składa się z działów transportu, magazynów, obsługi klienta, planowania i analiz oraz prowadzenia projektów międzynarodowych. Działy te odpowiadają za poprawny przepływ towarów na rynku i utrzymywanie go na najwyższym poziomie, a także czuwają nad poprawnością procesów, ich optymalizacją oraz dbają o poprawność sprzedaży towaru z uwzględnieniem wymagań poszczególnych klientów.

Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży to 11 regionów obsługujących różne kanały rynku, działu eksportu i działu gastronomii i B2B. Odpowiada za sprzedaż produktów w sklepach detalicznych, hurtowniach, sieciach lokalnych i międzynarodowych, punktach gastronomicznych, na rynkach zagranicznych, a także za zdobywanie klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji z nimi.

Dział Marketingu

Zapewnia dostosowanie produktów do oczekiwań rynku, dbając o dobry wizerunek przedsiębiorstwa. Jego praca polega na budowaniu wizerunku marek, uczestniczeniu w planowaniu akcji promocyjnych, opracowywaniu strategii wprowadzania produktów na rynek oraz aktywnej współpracy z innymi działami firmy.

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Region Miejsce pracy
Operator mieszalni śląskie Jastrzębie-Zdrój
Magazynier śląskie Jastrzębie-Zdrój
Pracownik produkcji śląskie Żory
Magazynier śląskie Żory
Mechanik/ustawiacz maszyn  śląskie Żory
 Elektromechanik Maszyn i Urządzeń w dziale technicznym  śląskie Żory
Specjalista ds. technicznych śląskie Jastrzębie-Zdrój
Mechanik/ustawiacz maszyn  śląskie Jastrzębie-Zdrój
 Elektromechanik Maszyn i Urządzeń w Dziale Technicznym  śląskie Jastrzębie-Zdrój
Pracownik produkcji śląskie Tychy
Technik śląskie Tychy
Pracownik produkcji śląskie Jastrzębie-Zdrój
Zastępca Kierownika Działu Technicznego śląskie Żory

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (LINK), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

“Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat.”

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies