Firma Prymat dołącza do akcji charytatywnej #GaszynChallenge

Miło nam poinformować, że przyjęliśmy nominację do akcji #GaszynChallenge od firmy Iglotex. Celem tej ogólnopolskiej i chyba już wszystkim znanej akcji jest zebranie środków na niezwykle drogie leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni. Naszym zaangażowaniem wspieramy 5-miesięczną Maję. Dołącz z nami do akcji. 

Czym jest #GaszynChallenge

#GaszynChallenge to fenomenalna akcja charytatywna. Celem #GaszynChallenge jest zachęcenie do pomocy w zbiórce środków na leczenie. Jednorazowy wlew najdroższego obecnie leku na świecie to koszt ok. 9 mln zł, który pozwala zahamować rozwój tej niezwykle ciężkiej choroby. Koszt leczenia dla rodziny Mai jest poza jej zasięgiem, ale jeśli każdy dorzuci kilka złotych, jest szansa na uratowanie zdrowia i życia dziewczynki. Opiekunem, jak i gwarantem zbiórki jest platforma siepomaga.pl.

Aby pomóc, wystarczy podjąć wyzwanie - zrobić zaledwie 10 pompek lub przysiadów, przelać na konto Mai dowolną kwotę, a nagranie z wykonaniem zadania umieścić w mediach społecznościowych, nominując kolejne 3 firmy do zaangażowania się w tę niezwykłą akcję.

My też chcemy pomóc!

Jak wziąć udział w akcji?

1. Czekamy na Was w piątek (21 sierpnia) o godzinie 14.30 na placu przed biurem Ochrony w zakładzie w Jastrzębiu-Zdroju.

2. Wspólnie zrobimy 10 pompek lub 10 przysiadów (oczywiście pamiętając o zachowaniu bezpiecznych odległości).

3. Wszystkich chętnych do wsparcia małej Mai zapraszamy na stronę zbiórki. Przelew na dowolną kwotę wykonujemy bezpośrednio na konto dziewczynki.

Kliknij na poniższy banner, aby przeczytać historię małej Mai, jak i znaleźć numer konta:Mamy nadzieję, że m.in. dzięki naszemu wsparciu Maja wygra walkę z czasem i chorobą.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies