Co nowego w Grupie Prymat – Rusza kampania reklamowa marki Prymat

Kampania marki Prymat… i chcesz więcej­­­

Marka Prymat właśnie rusza z zupełnie nową kampanią reklamową pod hasłem „Prymat… i chcesz więcej” -  więcej smaku i więcej aromatu, więcej radości z gotowania i więcej pasji. Bo z przyprawami Prymat każda chwila nabiera smaku!

Kampania w mediach:

Działania marketingowe zostały zaplanowane bardzo szeroko tak, aby dotrzeć do jak największej liczby miłośników gotowania i przyprawiania.  1 lipca 2019 rusza emisja reklamy telewizyjnej, która będzie widoczna w największych stacjach TV.  Równolegle emitowane będą billboardy sponsorskie. Kampania będzie również wsparta reklamą outdoorową, radiową, działaniami digital marketingu oraz działaniami w punktach sprzedaży. Prymat z nową kompanią jest także obecny na licznych imprezach plenerowych w całej Polsce.

Więcej o kampanii reklamowej:

W swojej nowej kampanii Prymat stawia nie tylko na smak, ale też emocje. Przyprawianie, gotowanie i jedzenie to niezwykle ważne aspekty codziennego życia. Gotowanie już dawno temu przestało być kojarzone z rutyną czy obowiązkiem, a stało się przyjemnością, czynnością wykonywaną z pasją, wyobraźnią i emocjami. Nie boimy się celebrować życia w kuchni, przy stole z rodziną czy przyjaciółmi! Jedzenie to coś więcej niż tylko podstawowa potrzeba – to energia i pozytywne emocje, niezależnie od tego czy przyrządzamy owsiankę z cynamonem czy eksperymentujemy z wędzoną papryką w gulaszu. Ważne, aby cieszyć się gotowaniem!

Zobacz spot reklamowy:

A z Prymatem zawsze chcesz więcej:

  • Więcej smaku i więcej aromatu.
  • Więcej radości z gotowania i więcej pasji.
  • Więcej rodzinnych poranków i więcej wspólnych kolacji.
  • Więcej eksperymentów i więcej sprawdzonych przepisów.
  • Więcej bliskości i więcej wspólnych chwil.
  • Po prostu więcej tego co najważniejsze!
  • Bo z przyprawami Prymat każda chwila nabiera smaku!
  • Prymat… i chcesz więcej!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies