Co nowego w Grupie Prymat – nowe sosy, zmiany w strukturze oraz film “Akcja Rekrutacja”

NOWOŚCI PRODUKTOWE

Na ten sezon wiosenno-letni zostały przygotowane nowe opakowania sosów sałatkowych. Nowa szata graficzna swoim wyglądem podkreśla naturalność kategorii. Dodatkowo na opakowaniach komunikowane są takie atuty jak brak dodatku sztucznych barwników i glutaminianu sodu.

Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się 7 najpopularniejszych wariantów smakowych: grecki, francuski, paprykowo-ziołowy, włoski, czosnkowy, do mizerii oraz koperkowo-ziołowy.

 

ZMIANY W STRUKTURZE GRUPY PRYMAT

 

Informujemy, że została powołana do życia nowa spółka na rynku niemieckim.

Prymat International GmbH to spółka, która została założona w celu zwiększenia konkurencyjności produktów oferowanych przez Prymat Group na rynkach Europy Zachodniej. Jej celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań dla klientów w obrębie produktów markowych, jak i marek własnych, przede wszystkim w zakresie kategorii przypraw, ziół, mieszanek przyprawowych, kostek bulionowych i przetworów.

FILM "AKCJA REKRUTACJA"

W TV Silesia będzie emitowany program "Akcja Rekrutacja". Ten odcinek został zrealizowany w firmie Prymat. Oglądający dowiedzą się, kogo poszukujemy do pracy, a pracownicy opowiedzą, jak wygląda praca w naszej firmie.

Akcja Rekrutacja to program dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o zmieniającym się stale polskim rynku pracy. Jacy specjaliści są poszukiwani, na kogo rynek zgłasza największe zapotrzebowanie i gdzie szukać dobrej pracy?

Emisja -  22 maja o 17.55 w TV Silesia, powtórka tego samego dnia o 23.55 i we wtorek 28 maja o 6.05.

Film będzie też dostępny oficjalnie na kanale You Tube po 5 czerwca, o czym powiadomimy.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies