Co nowego w Grupie Prymat – majowe aktywności

#gotujwdomu - akcja trwa nadal, dzielmy się e-bookiem

Akcja „zostań i #gotujwdomu” oraz specjalnie przygotowany e-book w ostatnim czasie przyciągnęły do naszego serwisu wielu użytkowników poszukujących kulinarnych inspiracji.

Dlatego też rozwinęliśmy specjalną sekcję na Doradcy Smaku o nowe przepisy. Teraz, oprócz przepisów na dania z kaszy, ryżu, przetworów pomidorowych, makaronu i dla dzieci, przygotowaliśmy 3 dodatkowe, zupełnie nowe grupy przepisów w stylu:

  • Gotuj w domu w stylu zero waste!
  • Gotuj w domu - szybki obiad
  • Gotuj w domu - mniej kalorii

Zapraszamy do korzystania z naszych pomysłów i zachęcamy do dzielenia się kulinarnym e-bookiem z rodziną, znajomymi czy nawet partnerami biznesowymi. Możecie to zrobić mailowo czy też poprzez media społecznościowe.

Tu link do e-booka:

Tu link do całej strefy „zostań i #gotujwdomu”:

Dzięki takiej zwyczajnej, międzyludzkiej współpracy, łatwiej przetrwać, choćby kulinarnie:) A przy okazji to wsparcie naszych działań marketingowych, których nigdy dość...

 

Przyprawa do mięs - w promocji

Przyprawa do mięs Prymat to jeden z produktów, który pomimo dużej konkurencji na rynku został bardzo dobrze przyjęty przez konsumentów.

Dlatego też podjęliśmy kolejne działania marketingowe, aby zachęcić jeszcze większą liczbę osób do zakupu naszej przyprawy. W ramach kontynuacji kampanii „Prymat... i chcesz więcej” smaków, aromatów i pysznych potraw przygotowaliśmy akcję - więcej przyprawy do mięs w tej samej cenie.

Nasza przyprawa do mięs Prymat 75 g będzie dostępna w atrakcyjnej ofercie + 75 g GRATIS.

Promocja wartości dodanej pokazana w widoczny sposób na opakowaniu to skuteczny sposób oddziaływania na konsumenta podczas decyzji zakupowej przy półce w sklepie. Klienci zyskują aż dwa razy większą ilość produktu w tej samej cenie, a do tego praktyczne opakowanie ze struną.

Mamy nadzieję, że dzięki tej promocji Przyprawa do mięs Prymat będzie jeszcze chętniej kupowana, a może też trafi do koszyków zupełnie nowych konsumentów.

Przewidywany czas promocji od maja przez 12 miesięcy.

Przypominamy - startuje loteria marki Prymat

Już 1 maja rusza ogólnopolska loteria konsumencka pod hasłem „Prymat ... i chcesz więcej”. Warto pamiętać, że co miesiąc będzie można wygrać nagrodę główną o wartości 12 tysięcy złotych. W loterii przewidziane są także liczne dodatkowe nagrody pieniężne.

W promocji biorą udział wszystkie produkty marki Prymat, zarówno oznakowane informacją o loterii, jak i pozostałe. Nasza loteria jest także komunikowana w prasie branżowej oraz bezpośrednio w sklepach.

Tapety na pulpit - coś nowego...

Fotografia kulinarna jest obecnie jednym z przykładów, jak bardzo rozwinął się trend zainteresowania gotowaniem w Polsce i na świecie.  Szczególnie jest to widoczne w komunikacji produktów kulinarnych, bowiem trudno dziś sobie wyobrazić marketing bez apetycznych i profesjonalnych zdjęć jedzenia.

Prymat ze względu na liczne działania marketingowe wspierające nasze marki oraz medium, jakim jest DoradcaSmaku.pl, ma w swoich zasobach wiele takich zdjęć. Są one wykorzystywane do różnorodnych celów - od reklam prasowych, po materiały drukowane, aż po szeroką komunikację w social mediach.

Teraz przygotowaliśmy także coś na codzienne potrzeby naszych pracowników - jest to tapeta na pulpit. Mamy nadzieję, że będzie ona miłym i praktycznym dodatkiem do codziennej pracy.  Co miesiąc pojawi się nowa tapeta na pulpit komputera z bieżącym kalendarzem.

Grafiki w odpowiednich rozdzielczościach są dostępne pod linkiem - TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies