Co nowego w Grupie Prymat – m.in. wakacyjna kampania reklamowa

Wakacyjna kampania marki Prymat

W lipcu rusza kampania reklamowa wspierającą loterię marki Prymat. To kontynuacja dotychczasowych działań marketingowych prowadzonych w ramach strategii „Prymat… I chcesz więcej”.

Od lipca zaczynają się aktywności marketingowe w mediach takich jak: telewizja, radio, prasa i internet.

Prymat GastroLine – powrót działań marketingowych

Po trudnych miesiącach dla sektora gastronomii uruchomione zostały działania marketingowe marki Prymat GastroLine. Wspieramy zarówno sprzedaż, jak i edukację młodych talentów czy prestiżowe projekty.

Jednym z przykładowych działań jest rozpoczęcie ścisłej współpracy marki Prymat GastroLine z siecią hurtowni MAKRO, a pierwszym wspólnym projektem jest:

Akcja „Szef dla Młodych Talentów”

W odpowiedzi na zawieszenie zajęć dydaktycznych MAKRO przygotowało internetową akcję edukacyjną. Marka Prymat GastroLine dołączyła w czerwcu do cyklu „Szef dla Młodych Talentów” i została partnerem tygodnia poświęconemu wiedzy na temat ziół, przypraw oraz ich stosowania w profesjonalnej kuchni.

Poprzez formę krótkich filmików edukacyjnych z cyklu „Przyprawy i zioła - sekret idealnego smaku" uczniowie mieli okazję poznać tajniki przyprawiania. W ramach lekcji internetowych pojawiły się filmy instruktażowe, porady szefa kuchni, a także pytania sprawdzające i na koniec cyklu - quiz wiedzy o przyprawach.

Więcej zobacz TUTAJ

Drugim projektem marki Prymat GastroLine i MAKRO jest:

Program „Polskie Skarby Kulinarne”

Kolejna akcja dotyczy plebiscytu organizowanego przez sieć MAKRO na „Najlepszą Restaurację" programu „Polskie Skarby Kulinarne”, w finale którego zostanie wydany unikatowy, drukowany album prezentujący zwycięskie lokale.

Marka Prymat GastroLine będzie nie tylko partnerem wydawniczym albumu, ale weźmie też udział w wydarzeniach  towarzyszących akcji. Dzięki współpracy zostanie też wzbogacona baza laureatów konkursów, co pozwoli naszym przedstawicielom handlowym zyskać nowe kontakty handlowe w punktach gastronomicznych.

Tapety na pulpit - lipiec

Zachęcamy do pobrania nowej tapety z praktycznym kalendarzem, inspirowanej wakacyjnymi podróżami.

Pliki w odpowiednich rozdzielczościach można znaleźć pod linkiem

- TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies