Informacja z ostatniej chwili – „Wielkie gotowanie” z marką Prymat i TVN już jutro

Zapraszamy do oglądania programu „Wielkie gotowanie” w stacji TVN z udziałem marki Prymat. Będzie to 2-godzinny program na żywo z gwiazdami i kucharzami.

W sobotę 25 kwietnia, tuż po zakończeniu programu „Dzień Dobry TVN” o 11:30 rozpocznie się emisja wyjątkowego programu, w którym podczas relacji na żywo Polacy będą wspólnie gotować w swoich kuchniach. Ten program to doskonała okazja, aby pokazać, że w czasach izolacji, nie tylko można, ale i trzeba zdrowo i sensownie się odżywiać. Przecież gotowanie może być wspaniałą formą rozrywki i terapii w trudnych czasach #zostańwdomu.

Kulinarnym partnerem tego nietypowego wydarzenia jest marka Prymat. To oznacza, że nasze produkty zostaną wyeksponowane w telewizyjnych kuchniach, a prowadzący będą je wykorzystywać podczas gotowania.

„Program rozpocznie się ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie Ewa Drzyzga, a później przeniesiemy się do studia w Warszawie. Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z Magdą Gessler i Anią Starmach, a także z naszymi widzami! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły też między innymi Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska” - jak donosi stacja TVN.

Do wspólnego gotowania może zgłosić się każdy! Wystarczy pomysł na potrawę i składniki. Należy też wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Potrzebny jest komputer lub smartfon z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacja Zoom.

Zapraszamy wszystkich do oglądania!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies