Co nowego w Grupie Prymat – m.in. „Wielkie gotowanie” w TVN

„Wielkie gotowanie” w stacji TVN z udziałem marki Prymat - druga edycja

Zapraszamy do oglądania drugiej edycji programu „Wielkie gotowanie” stacji TVN z udziałem marki Prymat. Oczywiście tym razem również gotujemy w szczytnym celu, a środki przekazane przez sponsorów ponownie wesprą walkę z koronawirusem.

W najbliższą sobotę, tj. 30 maja, tuż po zakończeniu programu „Dzień Dobry TVN” o 11:30 ruszy relacja na żywo z gotowania Polaków w swoich kuchniach.

Jak donosi stacja TVN; „Po sukcesie, jakim okazało się kwietniowe wydanie „Wielkiego

gotowania”, projekt powraca z nowymi pomysłami na ciekawe i niebanalne przepisy. Czy grillowanie to rzeczywiście ulubiony sport Polaków? Przekonamy się o tym w programie!”

Kulinarnym partnerem tego nietypowego wydarzania jest ponownie marka Prymat. W relacjach pojawią się Robert Sowa, Magda Gessler, Anna Starmach, Ewa Drzyzga, Dorota Wellman, Mateusz Gessler i Michel Moran!

Zapraszamy wszystkich do oglądania!

Loteria marki Prymat - pierwsi zwycięzcy

Przypominamy, że 1 maja ruszyła ogólnopolska loteria konsumencka pod hasłem „Prymat... i chcesz więcej, która będzie trwać do końca września. Biorą w niej udział wszystkie produkty marki Prymat.

Mamy już pierwszych zwycięzców nagród w loterii marki Prymat, a sama loteria cieszy się dużą popularnością. To dla nas dobra wiadomość zważywszy na czasy epidemii wymuszające na Konsumentach odmiennie zachowania zakupowe.

„Złoty paragon” dla przyprawy Kucharek

Miło nam poinformować, że marka Kucharek otrzymała nagrodę „Złoty paragon” - nagroda Kupców Polskich w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik branżowy „Hurt i Detal”.

Wskazanie Przyprawy do potraw Kucharek jako lidera sprzedaży przez samych właścicieli sklepów jest dla nas bardzo ważne. Pokazuje także, że hasło marki, czyli „Najlepszy do polskich dań” doskonale trafia w potrzeby ogromnej rzeszy konsumentów przywiązanych do tradycyjnej kuchni.

To idealne podsumowanie 25-letniej obecności Przyprawy do potraw Kucharek na rynku.

Tapety na pulpit - czerwiec

Zachęcamy po pobrania grafik, które w odpowiednich rozdzielczościach, są dostępne pod linkiem - TAPETA DO POBRANIA.

 

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies