Prymat w telewizji i nowości produktowe

Nasze programy i ciąg dalszy kampanii reklamowej "Prymat... i chcesz więcej"

Wrzesień to czas, kiedy konsumenci ruszają do gotowania po upalnym lecie, dlatego też produkty Prymat będą intensywnie wspierane w telewizji. Wszystkie nasze działania promowane będą pod hasłem: „Prymat… i chcesz więcej”.

"Kuchenne rewolucje” oraz „Doradca Smaku”

Wsparcie marketingowe w popularnych programach takich jak „Kuchenne rewolucje” oraz „Doradca Smaku” to nasze znaki rozpoznawcze. Obie pozycje to niezmiennie topowe programy, które od lat już goszczą na ekranach telewizorów i skutecznie wspierają zarówno świadomość marki, jak i sprzedaż produktów Prymat.

W obu programach będzie miało miejsce aktywne lokowanie produktów, nie zabraknie też kontynuacji regularnej kampanii reklamowej oraz billboardów sponsorskich zarówno w telewizji, jak i na platformie VOD. We wrześniu dodatkowo będzie kontynuowana reklama radiowa oraz wsparcie podczas ostatnich eventów plenerowych tego sezonu.

Nowości produktowe

Przyprawa do kawy i deserów – w saszetce 20 g

Teraz Przyprawa do kaw i deserów Prymat dostępna jest także w wariancie 20 g -  w saszetce.

Dodatki spożywcze w ofercie XXL

Soda oczyszczona oraz kwasek spożywczy to popularne dodatki, które od września dostępne są w ekonomicznych, większych gramaturach.

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies