Co nowego w Grupie Prymat; Mega Food Truck i letnia trasa 2019 oraz inne nowości

Prymat Mega Food Truck i letnia trasa 2019!

Prymat po raz kolejny rusza w letnią trasę ze swoim Mega Food Truckiem. Tego lata będzie można spotkać kulinarną ekipę w plenerze, gdzie amatorzy dobrego jedzenia będą mieli okazję zobaczyć Prymat w zupełnie nowej odsłonie!

Mega Food Truck marki Prymat i Robert Sowa wraz z ekipą pojawią się na popularnych imprezach plenerowych w całej Polsce. Nasza ekipa będzie tam, gdzie warto być i świętować wydarzenia ważne dla lokalnych społeczności jak na przykład Święto Golonki w Pilźnie czy Maliniaki w Kraśniku.

Uczestnicy miejskich imprez po raz pierwszy zobaczą wizualną zmianę słynnej ciężarówki oraz poznają nowe hasło marki: Prymat... i chcesz więcej!, które łączy w sobie nie tylko miłość do jedzenia, ale też miłość do kulinarnych odkryć.

Prymat Mega Food Truck to mobilna strefa zdrowych, lekkich i pysznych sałatek. Robert Sowa i jego ekipa będą serwować m.in. sałatkę włoską z cieciorką i chrupiącym boczkiem czy sałatkę francuską z jajkami przepiórczymi i wędzonym łososiem. Smaczne porcje zostaną doprawione przyprawami marki Prymat.

Serdecznie zapraszamy na nasze imprezy.

Film "Akcja Rekrutacja"

Wszystkimi, którzy nie mieli okazji zobaczyć odcinka programu "Akcja Rekrutacja" zrealizowanego w firmie Prymat, przesyłamy link do kanału You Tube: https://youtu.be/c1wZQwFsRxA

Pieprz czarny mielony Prymat zdobył Złoty paragon 2019 – nagroda kupców polskich

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal już po raz dziewiąty przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

W tym roku pierwsze miejsce i Złoty Paragon w kategorii „Przyprawy suche” zdobył Pieprz czarny mielony Prymat, co jest potwierdzeniem pozycji lidera naszej marki na rynku przypraw w Polsce.

Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest przyznawana przez detalistów. Potwierdza też, że konsumenci chętnie wybierają nasze przyprawy, dzięki czemu Prymat świetnie rotuje i przynosi zyski.

Gra LOGO i Prymat

Właśnie pojawiła się nowość na polskim rynku gier planszowych – gra Logo wydana przez firmę Trefl. Na wybranych kartach znajduje się marka Prymat.

Gra Logo ma charakter skojarzeniowy, można dzięki niej poznać interesujące fakty z historii poszczególnych marek, odkrywać zaskakujące skojarzenia i bawić się, odgadując niebanalne zagadki.

 

 

NOWOŚCI PRODUKTOWE:

Przyprawa do kaw i deserów – nowość w ofercie Prymat

Wprowadziliśmy kolejną nowość - Przyprawę do kaw i deserów Prymat. Nasza przyprawa to kompozycja cynamonu, cukru brązowego, imbiru, goździków i wanilii.

Przyprawa charakteryzuje się wszechstronnością zastosowania – nadaje się zarówno do kawy latte, smakowej machiatto czy naleśników.

Przyprawa do kawy i deserów jest już dostępna w eleganckim szklanym słoiku z wygodnym dozownikiem w wariancie 48 g.

 

Młynki – zmiana mechanizmu mielącego

Linia młynków Prymat została udoskonalona o nowy, lepszy mechanizm mielący z 3 stopniowym poziomem regulacji grubości mielenia. Nowy mechanizm wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale i wyglądem, dzięki czemu nasze produkty odpowiadają na stale rosnące oczekiwania konsumentów.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies