Co nowego w firmie Prymat – m.in. reklama radiowa Kucharka, #gotujwdomu 2.0. 

Loteria marki Kucharek - reklama radiowa

Loteria marki Kucharek trwa w najlepsze. Nasza akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem konsumentów już od pierwszego dnia jej trwania.

Loterię wspiera intensywna kampania reklamowa w stacjach Grupy RMF. Urodzinową reklamę można odsłuchać, klikając na poniższą ikonę.

Konkurs marki Kucharek na Facebooku

W ramach działań prowadzonych z okazji jubileuszu marki Kucharek, został zorganizowany konkurs na Facebooku. Zadaniem w konkursie „Sentymentalna podróż z Kucharkiem - 25 lat razem” było stworzenie opisu wspomnienia z lat 90-tych, wywołującego pozytywne emocje.

Konkurs cieszył się ogromną popularnością, o czym może świadczyć prawie 300 komentarzy konkursowych! Odpowiedzi uczestników zaskoczyły szczerością, a niektóre z nich zostały również opatrzone zdjęciem. Wymagało to od uczestników kreatywnego wysiłku i dużego zaangażowania.

Wpisy można zobaczyć na profilu marki - kliknij TUTAJ.

Ebook #gotujwdomu 2.0.

Akcja #gotujwdomu, którą rozpoczęliśmy w marcu, ma teraz swoją drugą odsłonę. Przygotowaliśmy odświeżoną wersję e-booka kulinarnego m.in. z przepisami i poradami w duchu zero waste, czyli hołdującymi zasadzie niemarnowania żywności.

W naszym e-booku można znaleźć przepisy na dania na bazie kaszy, ryżu, makaronu czy mąki. Zbiór uzupełniają przepisy na dania dla dzieci oraz znane i lubiane potrawy z pomidorami.

Zapraszamy do zapoznania się z ebookiem:

 

Nowe, większe ekspozycje w marketach

Działania marketingu handlowego od lat kojarzone są m.in. z charakterystycznymi stojakami czy kartonowymi standami na przyprawy. Nowością, którą można zaobserwować w dużych marketach, są specjalne ekspozycje o rozmiarze palety. W ten sposób mamy szansę jeszcze lepiej wyeksponować nasze produkty i efektywniej dotrzeć do potencjalnych konsumentów.

Do Świąt Bożego Narodzenia pojawi się 25 takich ekspozycji w całej Polsce. To początek zmian w stałych ekspozycjach, które zaplanowano w nowym roku.

Nowość w ofercie

Żurawina klasyczna Smak 190 g

Żurawina to popularny dodatek o słodko-kwaśnym smaku, jest doskonała do potraw świętecznych, jak i codziennych posiłków.

Zastosowanie: idealnie komponuje się z mięsem, szczególnie polecana do drobiu, wątróbki czy pasztetów.  To także popularny dodatek do serów - doskonale pasuje  do oscypka czy sera typu camembert.

 

Tapety na pulpit - grudzień

Zapraszamy do pobrania świątecznej tapety z praktycznym kalendarzem. Pliki w odpowiednich rozdzielczościach można znaleźć pod linkiem

- TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies