Co nowego w firmie Prymat – Loteria urodzinowa marki Kucharek

Loteria marki Kucharek z okazji 25-lecia

W tym roku mija 25 lat obecności marki Kucharek na rynku. Z tej okazji została przygotowana jubileuszowa loteria dla konsumentów wspierająca sprzedaż wszystkich produktów marki Kucharek.

Do wygrania:

  1. Samochód marki samochód Opel Crossland X
  2. Nagrody pieniężne 5 x 25 tys. zł
  3. 2 500 fartuszków Kucharek.

Akcję będą wspierać liczne materiały POS, a także komunikaty w radiu, prasie handlowej i konsumenckiej oraz w internecie.

Loteria pod hasłem „25 lat razem” stratuje 16 listopada i będzie trwać aż 5 miesięcy. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować dowód zakupu na stronie loteria.kucharek.pl.

W loterii biorą udział zarówno produkty oznaczone informacją o loterii, jak i bez oznaczenia loteryjnego.

 

Reklamy Prymat i Kucharek w prasie oraz w krzyżówkach

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na chwilę z gazetą czy krzyżówką. Dlatego też w najbliższym czasie w ulubionych tytułach prasowych znajdą się reklamy zarówno marki Prymat, jak i Kucharek.

Prasa:

Nasze reklamy, zarówno dla marki Prymat, jak i Kucharek, będzie można zobaczyć w takich tytułach jak: Moje gotowanie, Poradnik domowy, Kobieta i życie, Gala, Show, Przyjaciółka, Naj, Pani Domu, Tina, Rewia, Twoje Imperium, Na żywo, Życie na gorąco, Dobre Rady, Tele Tydzień, Olivia, Glamour, Elle, Pani, Twój Styl.

Krzyżówki:

Ponadto reklamy naszych marek znajdą się też w krzyżówkach firmy Technopol Częstochowa, które należą do najpopularniejszych w Polsce. Miesięcznie sprzedaje się ich aż 4 miliony sztuk.

 

Złote Innowacje 2020 - wyróżnienia dla naszych produktów

Produkty marki Prymat - musztardy z alkoholem i przyprawy w młynkach - znalazły się w ścisłym gronie laureatów konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail 2020”.

Produkty innowacyjne FMCG wybierane były na podstawie największej liczby głosów oddanych przez konsumentów (internautów) w badaniu konsumenckim.

Nowy mechanizm młynków Prymat  

Kategoria: opakowania

Grupa: artykuły spożywcze

Musztardy z alkoholem Prymat

Kategoria: smak

Grupa: żywność i napoje

 

Tapety na pulpit - listopad

Zapraszamy do pobrania nowej tapety z praktycznym kalendarzem. Pliki w odpowiednich rozdzielczościach można znaleźć pod linkiem

- TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies