Co nowego w firmie Prymat – aktywności na jesień

Kolejny sezon programu „Doradca Smaku” i „Kuchenne Rewolucje" z przyprawami Prymat

Wraz z nową ramówką telewizyjną rusza kolejny sezon programu „Doradca Smaku”. Codziennie od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVN prowadzący program, Robert Sowa pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów. Pomaga w gotowaniu tym, którzy stawiają pierwsze kroki w kuchni, a doświadczonych kucharzy inspiruje do przyrządzania nowych, pomysłowych potraw. Pokazuje też, jak stosować i łączyć przyprawy, aby dodać potrawom więcej smaku i aromatu. W programie zostaną wykorzystane przyprawy marki Prymat oraz przetwory marki Smak.

Natomiast w czwartki o 21:30 będzie można śledzić losy kolejnych historii z cyklu Kuchenne Rewolucje". Po raz kolejny Magda Gessler będzie ratować upadające restauracje, a marka Prymat zadba o smak i aromat potraw z nowego menu.

Obu programom będą towarzyszyć billboardy sponsorskie marki Prymat i marki Kucharek.

Marka Prymat intesywnie w social mediach

W ramach kampanii "Prymat... i chcesz więcej" powstała nowa odsłona komunikacji w social media, która przyciąga wzrok i zapada w pamięć.

Cała komunikacja jest osadzona w świecie gotowania, jednak tym razem marka Prymat "puszcza oko" do konsumentów poprzez zabawne kreacje połączone z ciekawym tekstem. Znaczna część kreacji to wyjątkowe grafiki w formie video gif, które szczególnie przypadły fanom marki do gustu.

Nowe grafiki można oglądać zarówno na fanpge marki Prymat, jak również na Doradca Smaku, który śledzi ponad 160 tysięcy fanów. Dodatkowo nowa linia komunikacji jest wsparta budżetem mediowym, aby zwiększyć zasięg dotarcia i pozyskać tym samym więcej fanów marki Prymat.

Chcesz zobaczyć więcej?

Zapraszamy do śledzenia marki Prymat oraz Doradca Smaku na Facebook.

Konkurs dla konsumentów w sieci Carrefour - "Gotuj i wygrywaj z Kucharkiem"

Właśnie rusza konkurs marki Kucharek w sieci sklepów Carrefour, który będzie trwać przez cały wrzesień.

To doskonały czas na wsparcie marki Kucharek. Kiedy zaczynają się jesienne chłody, chętniej gotujemy rozgrzewając zupy czy sycące dania. To właśnie Kucharek jest przyprawą, która doskonale podkreśla smak tradycyjnych polskich dań jak żurek czy bigos. Teraz, kiedy trwa nasza akcja, jest szansa, aby kupując produkty marki Kucharek, skorzystać z okazji do zabawy i wziąć udział w konkursie.

Mechanizm konkursu jest niezwykle prosty, a do wygrania wiele cennych nagród!

Konkurs jest komunikowany za pomocą ulotek w sklepach i stickerów (naklejek) na wybranych produktach dostępnych w sieci Carrefour. Ponadto uzupełeniem wsparcia są standy oraz wyspy paletowe z komunikacją na owijce.

Została też przygtowana specjalna podstrona internetowa.

Zobacz: wygrywajzkucharkiem.pl

Tapety na pulpit - wrzesień

Zapraszamy do pobrania nowej tapety z praktycznym kalendarzem. Pliki w odpowiednich rozdzielczościach można znaleźć pod linkiem

- TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies