“Życie od kuchni” z naszymi markami

  • zycie od kuchni z naszymi markami

Już od 10 marca na antenie telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać nowe, przygotowane w atrakcyjnej i niekonwencjonalnej formie reality show "Życie od kuchni", łączące w sobie elementy doradztwa z zakresu psychologii i kulinariów.

W każdym odcinku „Życia od kuchni” Małgorzata Ohme oraz Robert Sowa odwiedzą inną rodzinę, której doradzą m.in. jak zdrowo i ekonomicznie się odżywiać, a także jak zgromadzić wszystkich domowników przy stole podczas posiłków.

Małgorzata Ohme, psycholog, a także autorytet w dziedzinie psychologii jedzenia, powie, co i jak należy zrobić, aby jakość życia, nie tylko w obrębie sfery żywieniowej, była na najwyższym poziomie. Jej zadaniem będzie przeprowadzenie występujących w programie uczestników przez ten przełomowy dla nich etap. A przepisy na zdrowe i pomysłowe dania z naszymi przyprawami oraz szybki kurs gotowania w Magicznej Kuchni, przygotuje mistrz sztuki kulinarnej – Robert Sowa.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies