„Ugotowani” z Prymatem ponownie w telewizji

W wiosennej ramówce w tym roku nie zabraknie programu „Ugotowani", w którym zobaczymy markę Prymat.

Choć w telewizji pojawiają się coraz to nowe formaty kulinarne, widzowie chętnie powracają do ulubionych programów. Takim właśnie programem są „Ugotowani", którzy od kilku lat przyciągają widzów przed telewizory i stale utrzymują się w czołówce najpopularniejszych programów o charakterze kulinarnym.

Połączenie rywalizacji z gotowaniem to znany i lubiany pomysł. Oglądanie zwyczajnych ludzi, którzy przyjmują gości i przyrządzają różnorodne potrawy, aby finalnie poddać się publicznej ocenie jako gospodarze i znawcy dobrej kuchni, stawowi ciekawą rozrywkę. Dobierani na zasadzie przeciwieństw uczestnicy zwykle stwarzają pełne napięcia i komizmu sytuacje, a ironiczny komentator dodaje odcinkom szczypty pikanterii. Przy okazji program kulinarnie inspiruję do gotowania i urządzania przyjęć!

O programie: czwórka nieznajomych z tego samego miasta zaprasza się do siebie nawzajem na przyjęcie. Każdy raz jest gospodarzem i trzy razy gościem. Po każdej kolacji uczestnicy poddają się surowej ocenie. Na końcu i tak wszyscy są przekonani, że gotują najlepiej. Ten, kto otrzyma najwięcej punktów, wygrywa 5 tys. zł.

Emisja programu - niedziela godz. 18.00, TVN.

Powtórki - sobota, godz. 13.00.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies