Top Chef z nowym jurorem i przyprawami marki Prymat

  • topchef

Na antenę Polsatu powrócił najbardziej prestiżowy program kulinarny w historii polskiej telewizji – TOP CHEF. Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować gastronomiczny rynek w Polsce. Uczestników ocenia wymagające jury i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa.

„TOP CHEF” to jeden z najdłużej istniejących i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskiej widowni i kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach tegorocznej, już siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. W programie mogą wziąć udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Od uczestników wymaga się przede wszystkim: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i co najważniejsze - miłości do gotowania. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w niektórych z nich daje uczestnikom immunitet, z kolei inne zadania kierują do dogrywki. Nagrodą główną programu jest prestiżowy tytuł TOP CHEF oraz 100 tysięcy złotych.

W skład jury TOP CHEF wchodzą: Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak, Ewa Wachowicz oraz Robert Sowa – ambasador marki Prymat.

Tym razem kulinarnym partnerem programu jest marka Prymat.

Zapraszamy do oglądania programu TOP CHEF – środa, 21:30. Polsat.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies