Prymat Mega Food Truck i letnia trasa 2019!

Prymat, marka najchętniej wybieranych przypraw w Polsce*, po raz kolejny rusza w letnią trasę ze swoim Mega Food Truckiem. Tego lata będzie można spotkać kulinarną ekipę w plenerze, gdzie amatorzy dobrego jedzenia będą mieli okazję zobaczyć Prymat w zupełnie nowej odsłonie! Prymat... i chcesz więcej!

Kulinarnie przez Polskę                                                                        

Mega Food Truck marki Prymat i Robert Sowa wraz z ekipą pojawią się na popularnych imprezach plenerowych w całej Polsce. Nasza ekipa będzie tam, gdzie warto być i świętować wydarzenia ważne dla lokalnych społeczności jak na przykład Święto Golonki w Pilźnie czy Maliniaki w Kraśniku.

Uczestnicy miejskich imprez po raz pierwszy zobaczą wizualną zmianę słynnej ciężarówki oraz poznają nowe hasło marki: Prymat... i chcesz więcej!, które łączy w sobie nie tylko miłość do jedzenia, ale też miłość do kulinarnych odkryć.

Prymat Mega Food Truck

Prymat Mega Food Truck to mobilna strefa zdrowych, lekkich i pysznych sałatek. Robert Sowa i jego ekipa będą serwować m.in. sałatkę włoską z cieciorką i chrupiącym boczkiem czy sałatkę francuską z jajkami przepiórczymi i wędzonym łososiem. Smaczne porcje zostaną doprawione przyprawami marki Prymat.

Zadbaliśmy też o tych, którzy szukają dodatkowych atrakcji. Na uczestników wydarzeń będą czekały konkursy przy naszym kole fortuny w wielkim namiocie marki Prymat.

Serdecznie zapraszamy na nasze imprezy.

Prymat... i chcesz więcej!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies