Nowość w serwisie DoradcaSmaku.pl – Wirtualny Doradca

  • Nowosc w serwisie DoradcaSmakuWirtualny Doradca

Wirtualny Doradca to oryginalny przewodnik kulinarny oraz prawdziwa kopalnia wiedzy na temat kuchni świata, potraw na różne okazje, a także zastosowania produktów Prymat, Kucharek i Smak. Dzięki ogromnej bazie pomysłów, ciekawostek i porad Wirtualny Doradca jednym kliknięciem przenosi nas w świat kulinarnych inspiracji.

Pięć odrębnych kategorii tematycznych takich jak: Przepisy i Produkty, Wirtualna Szkoła Gotowania, Strefa AGD, Kuchnie Świata oraz Gotowanie przez cały rok, oferuje szereg możliwości. Każdy miłośnik kulinariów, zarówno początkujący, jak i biegły w sztuce gotowania znajdzie tam coś dla siebie.

Przepisy i Produkty

To błyskawiczna wyszukiwarka przepisów na każdą okazję. Znaleźć tu można również szereg ciekawostek dotyczących zastosowania przypraw, przetworów warzywnych, a także wzbogacających smak potraw musztard, marynat oraz sosów.

Wirtualna Szkoła Gotowania

Dzięki Wirtualnej Szkole Gotowania każdy może sprawdzić swoją kulinarną wiedzę i poczuć się prawdziwym Mistrzem Kuchni. Zapraszamy do gotowania z Klubem Szefów Kuchni, zrzeszającym najlepszych kucharzy w naszym kraju.

Strefa AGD

Strefa AGD to oryginalny przewodnik po najnowszych technologiach w kuchni przygotowany we współpracy z marką Bosch. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które z pewnością ułatwią codzienne, kulinarne zmagania.

Kuchnie Świata

Nowych smaków warto próbować nie tylko podczas zagranicznych wyjazdów. W Wirtualnym Doradcy znaleźć można szereg kulinarnych pomysłów na przygotowanie potraw różnych kuchni świata.

Gotowanie przez cały rok

Korzystając z Wirtualnego Kalendarza, nie sposób przegapić żadnej okazji na przygotowanie kulinarnej uczty. Wystarczy wybrać interesującą datę, aby znaleźć szereg kulinarnych propozycji dedykowanych wybranym świętom.

Powstanie Wirtualnego Doradcy w serwisie DoradcaSmaku.pl to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nieszablonowe podejście do tematu kulinariów. Dla coraz większej liczby Polaków codzienne gotowanie to nie tylko konieczność, lecz prawdziwa pasja, którą chętnie dzielą się z innymi. Dowodzi temu liczba ponad 200 tys. przepisów, które użytkownicy zamieścili w serwisie DoradcaSmaku.pl w ciągu 2 lat od jego powstania.

Zapraszamy do wirtualnego świata kulinarnych inspiracji: www.wirtualny.doradcasmaku.pl

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies