Nowa strona kucharek.pl

  • Nowa strona Kucharek

Strona Kucharek.pl zyskała wyjątkowy wizerunek, dzięki oryginalnej szacie graficznej oraz sposobie prezentacji treści. Strona www.kucharek.pl została również wzbogacona o kolejne działy.

Nowa strona internetowa w lekki i nowoczesny sposób prezentuje markę Kucharek. Obok informacji produktowych oraz aktualności ważne miejsce zajęły treści promujące nowe zastosowania przyprawy Kucharek, jak m.in. marynaty i paniery, pasty i kremy kanapkowe, czy ciasta wytrawne. W zakładce „Gotować każdy może" prezentujemy atrakcyjne przepisy z wykorzystaniem Kucharka, gdzie pokazujemy jak łatwo i szybko na bazie produktów Kucharek przygotować wyjątkowe potrawy. Ponadto w części „Porady i ciekawostki" radzimy jak małymi trickami kulinarnymi ułatwiać sobie pracę w kuchni. W zakładce pojawia się również podręcznik savior-vivre.

Strona internetowa została odświeżona zgodnie z najnowszymi trendami. Zachowano tę samą niebieską kolorystykę, która obecna jest na opakowaniach produktów Kucharek. Dzięki tradycyjnej prezentacji apetycznych przepisów na stronie kładziemy nacisk na jej kulinarny charakter. Na stronie głównej pojawiły się również nowe wtyczki umożliwiające szybki i łatwy dostęp do mediów społecznościowych - Facebook, Nasza Klasa i YouTube.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies