Nowa marka przypraw ekologicznych To Naturalne

  • LOGO_to NATURALNE.nowe

Odpowiadając na trendy rynkowe oraz analizując zachowania konsumentów i ich oczekiwania, firma Prymat wprowadziła na rynek nową markę przypraw – To Naturalne. Przyprawy ekologiczne pojawiły się w sprzedaży w styczniu tego roku.

Po wnikliwiej analizie rynku i przeprowadzonych badaniach przygotowaliśmy ofertę produktów ekologicznych najwyższej jakości odpowiadających na potrzeby współczesnego konsumenta, dbającego o zdrowie i świadomie wybierającego produkty ze sklepowej półki. W ofercie marki To Naturalne znajduje się 16 przypraw jednorodnych oraz 11 mieszanek przypraw. Nasze przyprawy oferowane są w pożądanych przez konsumentów  gramaturach od 5 do 30 g, w poręcznych saszetkach typu otwórz/zamknij.

Produkty marki To Naturalne powstały wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników –posiadają dwa certyfikaty – Euroliść oraz Bio-Siegel, poświadczające, iż jest to żywność ekologiczna, produkowana według restrykcyjnych norm. Ponadto nasze przyprawy nie zawierają dodatku soli, barwników czy sztucznych składników.

W ofercie marki To Naturalne można znaleźć zarówno topowe produkty takie jak liść laurowy, majeranek, papryka słodka, jak i te bardziej wyszukane typu:  czosnek niedźwiedzi, nasiona czarnuszki, przyprawa do rosołu czy pomidory suszone z czosnkiem niedźwiedzim.

Produkty marki To Naturalne można kupić w sklepie internetowym tonaturalne.pl

Poniżej przykładowe produkty:

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies