Naturalnie na grilla – Prymat

  • Naturalnie na grilla – Prymat

Dziś grillowanie kochają wszyscy: panowie i panie, młodzi i starzy, wegetarianie i mięsożercy. W niezobowiązującej atmosferze grillujemy nie tylko kiełbaski czy karkówkę, ale też inne ulubione mięsa, ryby i warzywa.

Wspólne grillowanie to wspaniały sposób na przyrządzanie smakowitych potraw. Aby podkreślić walory kulinarne i smakowe mięsa z rusztu, warto sięgnąć po mieszanki przypraw Prymat dedykowane specjalnie na okazję grillowania. Dzięki mieszance aromatycznych ziół i przypraw kulinarny efekt będzie za każdym razem doskonały, a mięso smaczne i soczyste!

Przyprawy grillowe dostępne są w ulubionych smakach: klasycznym, pikantnym i ziołowym. Przyprawy: Stek gruboziarnisty stek i Karkówka klasyczna podbiją gust wielbicieli grillowych potraw.

W ofercie grillowej marki Prymat można znaleźć też doskonałe musztardy, marynaty, sosy sałatkowe oraz przyprawy okołogrillowe, takie jak Tzatzyki – pikantny sos czosnkowy, Przyprawa do kurczaka klasyczna, pikantna i ziołowa czy Przyprawa do ryb.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies