Kucharek obchodzi swój jubileusz – jest już z nami 25-lat!

  • Kuch_25-Lat-razem_Jubileusz_712×368_V01

1995 rok był przełomowym dla marki Kucharek. To właśnie wtedy na rynku pojawiła się  pierwsza Przyprawa do potraw Kucharek, która stanowiła odpowiedź na potrzeby gospodyń, poszukujących dodatku do potraw, którego szczypta nada im niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Byliśmy przekonani, że rozwiązanie, jakim jest Przyprawa do potraw Kucharek zostanie pozytywnie przyjęte i nasz produkt zadomowi się w kuchni, a także zyska uznania wśród Polaków. 25 lat obecności marki Kucharek na rynku, a także w przyrządzanych przez Was potrawach, sprawiło że dziś jesteśmy marką numer 1 w Polsce[1]!

Dlaczego niezmiennie od 25 lat Kucharek gości w Waszej kuchni?  Ze względu na liczne możliwości zastosowania i przywiązania do tradycyjnego smaku potraw. Doskonale sprawdza się w zupach, daniach mięsnych, rybnych, ciastach wytrawnych czy sosach.

Historia Kucharka rozpoczyna się 25 lat temu, kiedy to na rynek wypuszczona została „przyprawa uniwersalna”, która niewątpliwie jest największym sukcesem marki, a świadczy o tym nieustannie poszerzające się grono klientów. Dzięki sukcesowi Przyprawy do potraw Kucharek, zaczęliśmy poszerzać porfolio o zupełnie nowe kategorie produktowe, podążając za oczekiwaniami naszych konsumentów. W taki sposób powstały przyprawy w płynie, kostki rosołowe, sosy oraz zupy.

Czy wyobrażacie sobie tradycyjną polską kuchnię bez dodatku przyprawy Kucharek?

Mimo, że podejście Polaków do codziennego menu zmieniło się na przestrzeni lat – nawyki wyniesione z rodzinnego domu pozostały niezmienne. Z tej okazji drodzy fani, chcielibyśmy zaprosić Was w podróż kulinarną, której celem jest sentymentalny powrót do kuchni babci czy mamy, a także przepisów, które święciły triumfy w latach 90. Chcemy również pokazać Wam przepisy współczesne, w których jeden ze składników pozostał w niezmienionej formie. To właśnie te przepisy idealnie wpisują się w nowoczesne podejście do kuchni i z pewnością znajdą swoje szerokie grono wielbicieli.

Nowe czasy piszą nowe historie – w tym również nowe historie kulinarne. Jesteśmy ogromnie dumni, że Kucharek przez tyle lat jest i nadal będzie częścią przyrządzanych przez Was dań.

Z okazji 25 urodzin Kucharek przygotował szereg aktywności, a także nowości produtkowych.

[1] Prymat za Nielsen, Badanie: Panel handlu detalicznego, cała Polska z dyskontami (food); sprzedaż wolumenowa w kg; kategoria przyprawy uniwersalne w proszku, okres skumulowany lipiec 2019-czerwiec 2020.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies