Kucharek – najlepszy do polskich dań. Ruszyła kampania reklamowa

  • Zdjęcie-z-nagrań-do-programu-Sekrety-Polskiej-Kuchni-www

„Kucharek – najlepszy do polskich dań” to hasło startującej w październiku kampanii reklamowej najpopularniejszej przyprawy uniwersalnej w Polsce. W swoich materiałach promocyjnych Kucharek zachęca do gotowania ulubionych potraw kuchni polskiej. W kampanii wykorzystane będą billboardy sponsorskie i niestandardowe formy reklamy.

Przyprawa do potraw Kucharek po zmianie szaty graficznej otrzymała szerokie wsparcie marketingowe. Oprócz serii reklam prasowych i akcji outdoorowej, 15 października rozpoczął się kolejny etap kampanii - promocja w telewizji i internecie.

„Sekrety Polskiej Kuchni” w Telewizji Polsat i TV4

„Sekrety Polskiej Kuchni” to cykl kulinarnych audycji opowiadających o najpopularniejszych daniach kuchni polskiej emitowanych w Telewizji Polsat i TV4. Jedną z bohaterek każdego z 10 odcinków jest córka, dla której mama gotuje ulubione potrawy. Mama przygotowuje tradycyjne polskie dania, zdradzając jednocześnie sekrety ich wyjątkowego i niepowtarzalnego smaku. W każdym odcinku będzie można poznać sekrety polskiej kuchni, np. chrupiących placków ziemniaczanych, esencjonalnego smaku rosołu czy puszystego pasztetu. Bohaterki zdradzą, co zrobić, aby rolady wołowe rozpływały się w ustach i jak sprawić, aby czerwona kapusta nie straciła koloru. Tradycyjnego smaku potrawom w każdym odcinku będzie dodawać Przyprawa do potraw Kucharek.

Dodatkowo na potrzeby akcji w serwisie IPLA pojawią się alternatywne wersje audycji kulinarnych, które prezentują przepisy w wersji krok po kroku. Zobacz TUTAJ.

Billboardy sponsorskie

Billboardy sponsorskie będą emitowane nie tylko w Telewizji Polsat przy programie „Sekrety Polskiej Kuchni”, ale też w najpopularniejszych programach kulinarnych w stacji TVN, takich jak „Kuchenne Rewolucje” i „Doradca Smaku”.

„Smaki Polskiej Kuchni” – e-magazyn i nowa strona internetowa

Na potrzeby akcji powstał także e-magazyn „Smaki Polskiej Kuchni”, w którym można znaleźć wiele kulinarnych inspiracji, a także przepisów na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz liczne sekrety i tricki kulinarne, dzięki którym przyrządzane potrawy będą miały domowy smak.

Ostatnim elementem jest nowa odsłona strony internetowej – www.kucharek.pl, która wizualnie nawiązuje do całej kampanii „Kucharek – najlepszy do polskich dań”.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies